SIA "Trompovska Kvartāls"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 41 391 | 78 823 | 110 883 | 69 120 | 67 150 | 80 993 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1 029 727 | 1 069 722 | 1 243 485 | 1 354 582 | 1 367 160 | 1 375 156 |
| Aktīvi kopā | 1 071 118 | 1 148 545 | 1 354 368 | 1 423 702 | 1 434 310 | 1 456 149 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||
| Īstermiņa saistības | 42 883 | 104 437 | 128 382 | 199 859 | 732 781 | 232 480 |
| Ilgtermiņa saistības | 946 161 | 918 186 | 769 552 | 837 677 | 400 125 | 949 095 |
| Saistības kopā | 989 044 | 1 022 623 | 897 934 | 1 037 536 | 1 132 906 | 1 181 575 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -20 726 | 43 848 | 13 312 | -70 268 | -84 762 | -26 830 |
| Pašu kapitāls kopā | 82 074 | 125 922 | 456 434 | 386 166 | 301 404 | 274 574 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||
| Neto apgrozījums | 29 282 | 342 401 | 417 396 | 391 404 | 376 017 | 361 238 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -10 946 | 84 741 | 53 945 | -15 979 | -31 864 | -22 427 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -20 726 | 44 351 | 14 361 | -70 168 | -82 395 | -26 830 |
| Pārskata gada peļņa | -20 726 | 43 848 | 13 312 | -70 268 | -84 762 | -26 830 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||
| Darbinieki | 3 | 5 | 8 | 7 | 7 | 7 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Trompovska Kvartāls"
Pārskats
SIA "Trompovska Kvartāls" (reģ. nr. 44103148604) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2020. gadā un reģistrā ir jau 6 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Braslas iela 29A - 9.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 361 238 €, par 3,9% mazāk nekā gadu iepriekš (376 017 €). No 2020. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 65,3% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 26 830 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 2 no 6 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 7. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 51 605 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 456 149 € un pašu kapitāls 274 574 € (18,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir SIA "Realto Capital".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.