Sarkaņu pagasta zemnieku saimniecība "KALNA-MARUŠKAS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 60 000 € (31% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 38 183 | 33 210 | 67 015 | 92 187 | 136 301 | 107 942 | 118 714 | 142 291 | 171 282 | 170 992 | 166 029 | 249 838 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2677 | 0 | 54 630 | 61 992 | 79 303 | 110 344 | 103 248 | 240 896 | 311 205 | 415 258 | 517 767 | 636 150 |
| Aktīvi kopā | 40 860 | 33 210 | 121 645 | 154 179 | 215 604 | 218 286 | 221 962 | 383 187 | 482 487 | 586 250 | 683 796 | 885 988 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2056 | 5702 | 23 227 | 32 231 | 28 791 | 42 783 | 31 146 | 30 871 | 54 768 | 72 326 | 87 263 | 124 844 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 77 888 | 66 655 | 68 378 | 93 671 | 77 206 | 213 882 | 256 674 | 356 832 | 404 196 | 475 589 |
| Saistības kopā | 2056 | 5702 | 101 115 | 98 886 | 97 169 | 136 454 | 108 352 | 244 753 | 311 442 | 429 158 | 491 459 | 600 433 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 24 347 | 728 | 20 387 | 55 293 | 96 945 | 5887 | 71 788 | 59 824 | 47 610 | 1048 | 90 245 | 153 218 |
| Pašu kapitāls kopā | 38 804 | 27 508 | 20 530 | 55 293 | 118 435 | 81 832 | 113 610 | 138 434 | 171 045 | 157 092 | 192 337 | 285 555 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 14 889 | 18 354 | 21 451 | 23 165 | 24 775 | 26 267 | 31 593 | 49 007 | 47 222 | 60 977 | 68 585 | 124 396 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 24 347 | 728 | 22 089 | 57 034 | 98 500 | 8384 | 74 566 | 63 724 | 51 799 | 9391 | 104 829 | 165 686 |
| EBITDA | 25 399 | 1697 | 26 779 | 70 499 | 115 339 | 31 343 | 99 225 | 92 652 | 80 499 | 49 313 | 153 780 | 239 562 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 24 347 | 728 | 20 387 | 55 293 | 96 945 | 5887 | 71 788 | 59 824 | 47 610 | 1048 | 90 245 | 153 218 |
| Pārskata gada peļņa | 24 347 | 728 | 20 387 | 55 293 | 96 945 | 5887 | 71 788 | 59 824 | 47 610 | 1048 | 90 245 | 153 218 |
| Darbaspēka izmaksas | 2081 | 2205 | 4103 | 1301 | 2416 | 2416 | 2729 | 5615 | 7494 | 10 391 | 11 651 | 12 319 |
| Nolietojums | 1052 | 969 | 4690 | 13 465 | 16 839 | 22 959 | 24 659 | 28 928 | 28 700 | 39 922 | 48 951 | 73 876 |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 12 024 | 27 365 | 20 530 | 33 803 | 42 490 | 40 010 | 35 000 | 14 999 | 15 001 | 55 000 | 60 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sarkaņu pagasta zemnieku saimniecība "KALNA-MARUŠKAS"
Pārskats
Sarkaņu pagasta zemnieku saimniecība "KALNA-MARUŠKAS" (reģ. nr. 45401012883) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 1995. gadā un reģistrā ir jau 30 gadus. Juridiskā adrese: Madonas nov., Sarkaņu pag., "Kalna Maruškas".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 124 396 €, par 81,4% vairāk nekā gadu iepriekš (68 585 €). No 2014. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 21,3% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2014–2025). 2025. gada peļņa bija 153 218 € (123% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (12). 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 62 198 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 885 988 € un pašu kapitāls 285 555 € (32,2% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.