SIA "VĒRI Z"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 91 258 | 72 192 | 88 090 | 153 269 | 133 799 | 132 368 | 109 549 | 125 544 | 96 032 | 94 417 | 137 996 | 153 419 | 87 580 | 84 295 | 6507 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 162 668 | 138 439 | 133 369 | 152 738 | 131 691 | 133 780 | 144 110 | 121 434 | 95 367 | 66 669 | 45 564 | 36 288 | 28 055 | 20 155 | 12 257 |
| Aktīvi kopā | 253 926 | 210 631 | 221 459 | 306 007 | 265 490 | 266 148 | 253 659 | 246 978 | 191 399 | 161 086 | 183 560 | 189 707 | 115 635 | 104 450 | 18 764 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 90 865 | 68 362 | 67 939 | 85 528 | 81 459 | 67 099 | 54 845 | 58 236 | 69 152 | 69 256 | 48 337 | 45 974 | 56 869 | 81 476 | 83 233 |
| Ilgtermiņa saistības | 82 253 | 39 138 | 22 877 | 15 366 | 5115 | 17 637 | 32 528 | 22 144 | 11 557 | 2895 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 173 118 | 107 500 | 90 816 | 100 894 | 86 574 | 84 736 | 87 373 | 80 380 | 80 709 | 72 151 | 48 337 | 45 974 | 56 869 | 81 476 | 83 233 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 24 421 | 11 289 | 26 602 | 27 224 | -26 197 | 14 376 | -15 126 | 312 | -55 908 | -21 755 | 46 288 | 8510 | -84 967 | -35 792 | -87 443 |
| Pašu kapitāls kopā | 80 808 | 92 097 | 118 699 | 188 118 | 161 921 | 181 412 | 166 286 | 166 598 | 110 690 | 88 935 | 135 223 | 143 733 | 58 766 | 22 974 | -64 469 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 703 835 | 605 982 | 536 318 | 766 948 | 714 030 | 640 206 | 501 130 | 589 851 | 500 242 | 379 497 | 456 894 | 428 118 | 251 760 | 133 313 | 64 138 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 29 155 | 16 597 | 34 592 | 35 608 | -25 384 | 14 663 | -14 457 | 752 | -55 006 | -20 559 | 46 701 | 8452 | -84 722 | -35 407 | -87 458 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 26 802 | 14 573 | 33 113 | 35 396 | -25 809 | 14 376 | -15 126 | 312 | -55 908 | -21 755 | 46 288 | 8510 | -84 967 | -35 792 | -87 443 |
| Pārskata gada peļņa | 24 421 | 11 289 | 26 602 | 27 224 | -26 197 | 14 376 | -15 126 | 312 | -55 908 | -21 755 | 46 288 | 8510 | -84 967 | -35 792 | -87 443 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 37 | 35 | 31 | 33 | 33 | 27 | 21 | 22 | 19 | 15 | 15 | 14 | 13 | 8 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 8000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "VĒRI Z"
Pārskats
SIA "VĒRI Z" (reģ. nr. 45401016423) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1998. gadā un reģistrā ir jau 28 gadus. Juridiskā adrese: Jēkabpils nov., Jēkabpils, Jaunā iela 22 - 39.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 64 138 €, par 51,9% mazāk nekā gadu iepriekš (133 313 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 15,7% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 87 443 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 8 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5 (gadu iepriekš 8). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 12 828 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-64 469 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.