Madonas rajona, Barkavas pagasta zemnieku saimniecība "PUNTES"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 52 508 € (4% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 400 396 | 285 480 | 229 032 | 274 704 | 376 557 | 252 876 | 376 500 | 534 803 | 681 939 | 459 031 | 488 907 | 417 216 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 496 969 | 569 230 | 675 147 | 852 754 | 1 404 669 | 1 824 659 | 1 718 918 | 1 582 404 | 1 461 122 | 1 737 522 | 1 510 276 | 1 399 063 |
| Aktīvi kopā | 897 365 | 854 710 | 904 179 | 1 127 458 | 1 781 226 | 2 077 535 | 2 095 418 | 2 117 207 | 2 143 061 | 2 196 553 | 1 999 183 | 1 816 279 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 85 671 | 124 493 | 89 502 | 121 986 | 207 857 | 238 526 | 234 521 | 262 956 | 205 168 | 179 407 | 150 390 | 117 348 |
| Ilgtermiņa saistības | 97 428 | 90 507 | 203 078 | 331 674 | 721 872 | 894 408 | 680 945 | 538 897 | 418 474 | 625 841 | 510 675 | 411 537 |
| Saistības kopā | 183 099 | 215 000 | 292 580 | 453 660 | 929 729 | 1 132 934 | 915 466 | 801 853 | 623 642 | 805 248 | 661 065 | 528 885 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 138 082 | 11 944 | 35 889 | 135 427 | 115 699 | 169 386 | 235 351 | 135 402 | 229 816 | -128 114 | 6564 | 1784 |
| Pašu kapitāls kopā | 714 266 | 639 710 | 611 599 | 673 798 | 851 497 | 944 601 | 1 179 952 | 1 315 354 | 1 519 419 | 1 391 305 | 1 338 118 | 1 287 394 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 494 512 | 512 813 | 441 953 | 721 524 | 527 539 | 718 786 | 727 088 | 551 830 | 1 152 604 | 721 023 | 542 222 | 589 909 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 141 981 | 14 590 | 38 716 | 141 495 | 125 273 | 183 107 | 254 729 | 151 722 | 249 640 | -96 443 | 40 589 | 21 765 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 139 935 | 13 926 | 35 889 | 135 427 | 115 699 | 169 386 | 235 351 | 135 402 | 229 816 | -128 114 | 6564 | 1784 |
| Pārskata gada peļņa | 138 082 | 11 944 | 35 889 | 135 427 | 115 699 | 169 386 | 235 351 | 135 402 | 229 816 | -128 114 | 6564 | 1784 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 86 500 | 64 000 | 73 228 | 0 | 76 282 | 0 | 0 | 25 751 | 0 | 59 751 | 52 508 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Madonas rajona, Barkavas pagasta zemnieku saimniecība "PUNTES"
Pārskats
Madonas rajona, Barkavas pagasta zemnieku saimniecība "PUNTES" (reģ. nr. 45401016438) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 1998. gadā un reģistrā ir jau 28 gadus. Juridiskā adrese: Madonas nov., Barkavas pag., "Puntes".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 589 909 €, par 8,8% vairāk nekā gadu iepriekš (542 222 €). No 2014. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 1,6% gadā. 2025. gada peļņa bija 1784 € (0,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 12 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 147 477 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 816 279 € un pašu kapitāls 1 287 394 € (70,9% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.