Dzelzavas pagasta J.Lūša zemnieku saimniecība "Ozolkalns"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 136 822 | 147 301 | 142 187 | 122 661 | 93 643 | 91 015 | 167 108 | 227 706 | 53 884 | 89 279 | 76 402 | 61 315 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 84 987 | 79 642 | 98 519 | 85 769 | 80 504 | 86 864 | 81 654 | 79 095 | 75 591 | 134 127 | 122 287 | 31 498 |
| Aktīvi kopā | 221 809 | 226 943 | 240 706 | 208 430 | 174 147 | 177 879 | 248 762 | 306 801 | 129 475 | 223 406 | 198 689 | 92 813 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 218 391 | 254 302 | 311 155 | 397 315 | 352 266 | 251 356 | 342 480 | 344 627 | 134 252 | 24 350 | 76 627 | 88 545 |
| Ilgtermiņa saistības | 1774 | 5350 | 0 | 0 | 0 | 180 000 | 250 000 | 350 000 | 400 000 | 664 640 | 524 566 | 269 877 |
| Saistības kopā | 220 165 | 259 652 | 311 155 | 397 315 | 352 266 | 431 356 | 592 480 | 694 627 | 534 252 | 688 990 | 601 193 | 358 422 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 1151 | -32 478 | -37 740 | -87 636 | -20 034 | -75 358 | -90 241 | -44 108 | 49 501 | 26 523 | 63 080 | 233 395 |
| Pašu kapitāls kopā | 1644 | -32 709 | -70 449 | -188 885 | -178 119 | -253 477 | -343 718 | -387 826 | -404 777 | -465 584 | -402 504 | -265 609 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 153 208 | 169 466 | 78 660 | 138 940 | 210 345 | 189 086 | 235 835 | 171 774 | 347 655 | 170 533 | 289 325 | 292 243 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 16 410 | -22 036 | -32 891 | -84 993 | -20 034 | -59 185 | -90 241 | -38 151 | 56 671 | 31 785 | 69 013 | 241 362 |
| EBITDA | — | — | — | — | -16 268 | -55 350 | -87 156 | -29 297 | 58 345 | 34 151 | 72 635 | 244 107 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1151 | -32 478 | -37 740 | -87 636 | -20 034 | -75 358 | -90 241 | -44 108 | 49 501 | 26 523 | 63 080 | 233 395 |
| Pārskata gada peļņa | 1151 | -32 478 | -37 740 | -87 636 | -20 034 | -75 358 | -90 241 | -44 108 | 49 501 | 26 523 | 63 080 | 233 395 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | 28 656 | 37 957 | 30 118 | 40 258 | 50 082 | 52 936 | 55 831 | 58 781 |
| Nolietojums | — | — | — | — | 3766 | 3835 | 3085 | 8854 | 1674 | 2366 | 3622 | 2745 |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 4 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Dzelzavas pagasta J.Lūša zemnieku saimniecība "Ozolkalns"
Pārskats
Dzelzavas pagasta J.Lūša zemnieku saimniecība "Ozolkalns" (reģ. nr. 45401018937) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 2002. gadā un reģistrā ir jau 24 gadus. Juridiskā adrese: Madonas nov., Dzelzavas pag., Aizpurve, "Ozolkalns".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 292 243 €, par 1,0% vairāk nekā gadu iepriekš (289 325 €). No 2014. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 6,0% gadā. 2025. gada peļņa bija 233 395 € (79,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 5 no 12 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 58 449 €.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-265 609 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.