Valles pagasta zemnieku saimniecība "Romaņi 1"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 97 977 | 74 403 | 44 329 | 31 346 | 54 493 | 60 473 | 164 595 | 190 082 | 150 471 | 162 558 | 153 431 | 241 751 | 315 480 | 261 035 | 272 157 | 252 363 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 68 164 | 115 876 | 171 787 | 184 751 | 246 291 | 231 919 | 240 503 | 429 535 | 647 677 | 679 996 | 669 041 | 627 489 | 1 359 721 | 1 478 606 | 1 327 273 | 1 333 692 |
| Aktīvi kopā | 166 141 | 190 279 | 216 116 | 216 097 | 300 784 | 292 392 | 405 098 | 619 617 | 798 148 | 842 554 | 822 472 | 869 240 | 1 675 201 | 1 739 641 | 1 599 430 | 1 586 055 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 12 637 | 35 844 | 29 677 | 27 666 | 27 955 | 35 111 | 20 927 | 42 278 | 53 598 | 104 410 | 54 194 | 52 211 | 99 080 | 198 529 | 132 876 | 223 514 |
| Ilgtermiņa saistības | 16 139 | 23 270 | 79 493 | 53 394 | 49 285 | 2425 | 43 095 | 127 961 | 166 291 | 147 171 | 131 009 | 110 684 | 864 709 | 933 190 | 906 454 | 775 784 |
| Saistības kopā | 28 776 | 59 114 | 109 170 | 81 060 | 77 240 | 37 536 | 64 022 | 170 239 | 219 889 | 251 581 | 185 203 | 162 895 | 963 789 | 1 131 719 | 1 039 330 | 999 298 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 46 628 | 161 | -17 787 | 55 282 | 63 454 | 12 902 | 100 394 | 111 830 | 147 126 | 48 447 | 46 295 | 69 076 | 5067 | -83 493 | -47 822 | 26 660 |
| Pašu kapitāls kopā | 137 365 | 131 165 | 106 946 | 135 037 | 223 544 | 254 856 | 341 076 | 449 378 | 578 259 | 590 973 | 637 269 | 706 345 | 711 412 | 607 922 | 560 100 | 586 757 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 48 833 | 49 566 | 66 192 | 96 264 | 123 021 | 119 710 | 122 456 | 215 267 | 196 117 | 199 958 | 205 855 | 192 751 | 280 710 | 195 654 | 267 135 | 284 422 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 48 188 | 2333 | -15 139 | 57 808 | 65 486 | 16 670 | 101 894 | 109 335 | 153 578 | 56 880 | 54 876 | 76 597 | 26 083 | -34 467 | -5252 | 60 908 |
| EBITDA | 64 486 | 19 984 | 8906 | 79 433 | 96 829 | 46 489 | 136 602 | 152 802 | 207 226 | 118 903 | 138 605 | 156 125 | 135 492 | 28 493 | 90 802 | 164 878 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 46 827 | 925 | -17 054 | 56 128 | 64 804 | 15 585 | 100 394 | 111 830 | 147 126 | 48 447 | 46 295 | 69 076 | 5067 | -83 493 | -47 822 | 26 660 |
| Pārskata gada peļņa | 46 628 | 161 | -17 787 | 55 282 | 63 454 | 12 902 | 100 394 | 111 830 | 147 126 | 48 447 | 46 295 | 69 076 | 5067 | -83 493 | -47 822 | 26 660 |
| Darbaspēka izmaksas | 7289 | 6959 | 6417 | 8567 | 17 848 | 18 194 | 19 453 | 21 127 | 29 900 | 61 395 | 55 128 | 69 461 | 84 603 | 84 257 | 119 441 | 83 243 |
| Nolietojums | 16 298 | 17 651 | 24 045 | 21 625 | 31 343 | 29 819 | 34 708 | 43 467 | 53 648 | 62 023 | 83 729 | 79 528 | 109 409 | 62 960 | 96 054 | 103 970 |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 7 | 8 | 8 | 7 | 8 | 7 | 7 |
| Aprēķinātā dividende | — | 6361 | 6432 | 27 191 | 0 | 0 | 14 174 | 3528 | 18 245 | 35 733 | 0 | 0 | 0 | 19 997 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Valles pagasta zemnieku saimniecība "Romaņi 1"
Pārskats
Valles pagasta zemnieku saimniecība "Romaņi 1" (reģ. nr. 45401019063) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 2002. gadā un reģistrā ir jau 24 gadus. Juridiskā adrese: Bauskas nov., Valles pag., "Romaņi 1".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 284 422 €, par 6,5% vairāk nekā gadu iepriekš (267 135 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 12,5% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 26 660 € (9,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 13 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 7. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 40 632 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 586 055 € un pašu kapitāls 586 757 € (37,0% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.