SIA "Pienenīte"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 9229 | 5863 | 33 610 | 18 066 | 14 294 | 22 489 | 19 086 | 22 390 | 29 984 | 37 961 | 32 515 | 33 243 | 35 677 | 29 844 | 15 378 | 16 218 | 24 642 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 69 746 | 50 764 | 34 787 | 24 768 | 23 057 | 29 724 | 30 456 | 27 758 | 25 776 | 25 569 | 27 554 | 27 655 | 26 102 | 28 346 | 40 280 | 37 983 | 35 685 |
| Aktīvi kopā | 78 975 | 56 627 | 68 397 | 42 834 | 37 351 | 52 213 | 49 542 | 50 148 | 55 760 | 63 530 | 60 069 | 60 898 | 61 779 | 58 190 | 55 658 | 54 201 | 60 327 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 3721 | 3088 | 3859 | 1774 | 412 | 6197 | 5896 | 4764 | 6111 | 6558 | 5982 | 3679 | 3175 | 12 083 | 11 089 | 11 115 | 17 255 |
| Ilgtermiņa saistības | 100 043 | 98 695 | 92 222 | 86 779 | 86 077 | 115 342 | 112 342 | 112 342 | 112 342 | 112 342 | 102 342 | 102 342 | 96 542 | 83 542 | 80 291 | 75 290 | 71 290 |
| Saistības kopā | 103 764 | 101 783 | 96 081 | 88 553 | 86 489 | 121 539 | 118 238 | 117 106 | 118 453 | 118 900 | 108 324 | 106 021 | 99 717 | 95 625 | 91 380 | 86 405 | 88 545 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -14 284 | -15 367 | 17 472 | -18 035 | -3419 | 597 | 630 | 1738 | 4264 | 7323 | 7115 | 3132 | 7185 | 503 | 1713 | 3518 | 3986 |
| Pašu kapitāls kopā | -24 789 | -45 156 | -27 684 | -45 719 | -49 138 | -69 326 | -68 696 | -66 958 | -62 693 | -55 370 | -48 255 | -45 123 | -37 938 | -37 435 | -35 722 | -32 204 | -28 218 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 33 858 | 24 275 | 54 386 | 16 743 | 17 563 | 23 980 | 33 733 | 40 134 | 35 449 | 36 932 | 35 370 | 28 084 | 22 564 | 31 255 | 27 613 | 23 999 | 25 811 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -12 079 | -13 275 | 18 341 | -17 489 | -2937 | -5842 | -1716 | 1738 | 4393 | 7323 | 7115 | 3132 | 7185 | 503 | 1713 | 3518 | 3986 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -13 624 | -14 518 | 18 106 | -17 577 | -2943 | 1298 | 1284 | 1738 | 4393 | 7323 | 7115 | 3132 | 7185 | 503 | 1713 | 3518 | 3986 |
| Pārskata gada peļņa | -14 284 | -15 367 | 17 472 | -18 035 | -3419 | 597 | 630 | 1738 | 4264 | 7323 | 7115 | 3132 | 7185 | 503 | 1713 | 3518 | 3986 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "Pienenīte"
Pārskats
SIA "Pienenīte" (reģ. nr. 45402000383) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1991. gadā un reģistrā ir jau 35 gadus. Juridiskā adrese: Jēkabpils nov., Jēkabpils, Andreja Pormaļa iela 25.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 25 811 €, par 7,6% vairāk nekā gadu iepriekš (23 999 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 1,7% gadā. 2025. gada peļņa bija 3986 € (15,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 13 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 12 906 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-28 218 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.