Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MASANS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 21 588 | 19 812 | 21 015 | 31 620 | 31 771 | 29 297 | 36 330 | 44 372 | 67 792 | 77 083 | 79 629 | 93 642 | 94 195 | 115 083 | 121 144 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 3251 | 1934 | 617 | 0 | 0 | 0 | 935 | 598 | 3138 | 12 942 | 8142 | 6050 | 444 | 1115 | 1939 |
| Aktīvi kopā | 24 839 | 21 746 | 21 632 | 31 620 | 31 771 | 29 297 | 37 265 | 44 970 | 70 930 | 90 025 | 87 771 | 99 692 | 94 639 | 116 198 | 123 083 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 69 405 | 66 307 | 65 602 | 65 094 | 52 101 | 49 921 | 57 587 | 65 238 | 86 547 | 98 575 | 84 552 | 91 539 | 70 229 | 69 947 | 70 550 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 19 754 | 19 754 | 19 754 | 19 754 | 19 754 | 19 754 | 19 754 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 69 405 | 66 307 | 65 602 | 84 848 | 71 855 | 69 675 | 77 341 | 84 992 | 106 301 | 118 329 | 84 552 | 91 539 | 70 229 | 69 947 | 70 550 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 868 | 5 | 591 | 9337 | 13 144 | -294 | 302 | 54 | 4651 | 7067 | 31 523 | 4934 | 16 257 | 21 841 | 6282 |
| Pašu kapitāls kopā | -44 566 | -44 561 | -43 970 | -53 228 | -40 084 | -40 378 | -40 076 | -40 022 | -35 371 | -28 304 | 3219 | 8153 | 24 410 | 46 251 | 52 533 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 30 065 | 11 724 | 10 460 | 13 748 | 21 671 | 27 700 | 38 916 | 39 218 | 41 544 | 97 307 | 103 481 | 142 932 | 167 399 | 175 444 | 183 859 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 868 | 5 | 607 | 9337 | 13 144 | -294 | 302 | 54 | 4651 | 7067 | 31 523 | 4934 | 16 257 | 21 841 | 6282 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 868 | 5 | 607 | 9337 | 13 144 | -294 | 302 | 54 | 4651 | 7067 | 31 523 | 4934 | 16 257 | 21 841 | 6282 |
| Pārskata gada peļņa | 868 | 5 | 591 | 9337 | 13 144 | -294 | 302 | 54 | 4651 | 7067 | 31 523 | 4934 | 16 257 | 21 841 | 6282 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 6 | 5 | 5 | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 5 | 6 | 6 | 5 | 4 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MASANS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MASANS" (reģ. nr. 45403000978) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Jēkabpils nov., Jēkabpils, Ķiršu iela 8.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 183 859 €, par 4,8% vairāk nekā gadu iepriekš (175 444 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 13,8% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gada peļņa bija 6282 € (3,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 14 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5 (gadu iepriekš 4). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 36 772 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 123 083 € un pašu kapitāls 52 533 € (42,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.