SIA "SARMA-M"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 647 | 608 | 719 | 554 | 517 | 36 | 38 | 65 | 106 | 106 | 28 | 86 | 112 | 82 | 31 | 28 | 0 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 651 | 608 | 719 | 554 | 517 | 36 | 38 | 65 | 106 | 106 | 28 | 86 | 112 | 82 | 31 | 28 | 0 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 3579 | 3746 | 2965 | 3429 | 3198 | 3962 | 3258 | 3930 | 3826 | 4673 | 3679 | 3029 | 3205 | 3189 | 3345 | 3458 | 3575 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 3579 | 3746 | 2965 | 3429 | 3198 | 3962 | 3258 | 3930 | 3826 | 4673 | 3679 | 3029 | 3205 | 3189 | 3345 | 3458 | 3575 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -684 | -210 | 892 | -629 | 194 | -110 | 706 | -645 | 145 | -847 | 916 | 708 | -150 | -14 | -207 | -116 | -145 |
| Pašu kapitāls kopā | -2928 | -3138 | -2246 | -2875 | -2681 | -3926 | -3220 | -3865 | -3720 | -4567 | -3651 | -2943 | -3093 | -3107 | -3314 | -3430 | -3575 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 6993 | 4336 | 4993 | 4491 | 2823 | 5970 | 6312 | 4361 | 3278 | 3510 | 7106 | 6859 | 5546 | 5572 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -677 | -200 | 907 | -629 | 194 | -110 | 706 | -571 | 177 | -758 | 1038 | 721 | -147 | 14 | -157 | -61 | -85 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -686 | -210 | 892 | -629 | 194 | -110 | 706 | -645 | 145 | -847 | 916 | 708 | -150 | -14 | -207 | -66 | -95 |
| Pārskata gada peļņa | -684 | -210 | 892 | -629 | 194 | -110 | 706 | -645 | 145 | -847 | 916 | 708 | -150 | -14 | -207 | -116 | -145 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "SARMA-M"
Pārskats
SIA "SARMA-M" (reģ. nr. 45403004062) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1994. gadā un reģistrā ir jau 32 gadus. Juridiskā adrese: Madonas nov., Madona, Rīgas iela 1 - 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 145 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 6 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (33,3%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-3575 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.