Jēkabpils rajona Zasas pagasta graudaugu audzēšanas, pārstrādes un realizācijas kooperatīvā sabiedrība "ZASA-VĀRPA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 3285 | 3698 | 3188 | 3845 | 3899 | 2452 | 8941 | 2949 | 2006 | 4636 | 7643 | 5202 | 3126 | 2760 | 2311 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 35 684 | 33 983 | 32 283 | 43 609 | 41 284 | 39 239 | 35 914 | 35 509 | 34 274 | 33 039 | 31 804 | 30 569 | 29 334 | 28 099 | 26 864 |
| Aktīvi kopā | 38 969 | 37 681 | 35 471 | 47 454 | 45 183 | 41 691 | 44 855 | 38 458 | 36 280 | 37 675 | 39 447 | 35 771 | 32 460 | 30 859 | 29 175 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 280 | 615 | 318 | 41 | 0 | 71 | 1723 | 0 | 0 | 422 | 1150 | 223 | 184 | 1976 | 1005 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 527 | 0 | 0 | 0 | 110 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 280 | 615 | 318 | 41 | 527 | 71 | 1723 | 0 | 110 | 422 | 1150 | 223 | 184 | 1976 | 1005 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -3450 | -1623 | -1913 | -2605 | -2757 | -3036 | 1512 | -4674 | -2278 | 1083 | 1044 | -2750 | -3272 | -3392 | -713 |
| Pašu kapitāls kopā | 38 689 | 37 066 | 35 153 | 47 413 | 44 656 | 41 620 | 43 132 | 38 458 | 36 170 | 37 253 | 38 297 | 35 548 | 32 276 | 28 883 | 28 170 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 603 | 3096 | 2469 | 3325 | 3401 | 3121 | 9169 | 2503 | 2016 | 4444 | 5882 | 1193 | 1813 | 2100 | 3725 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -3450 | -1623 | -1913 | -2605 | -2757 | -3036 | 1512 | -4674 | -2278 | 1083 | 1044 | -2750 | -3272 | -3342 | -663 |
| EBITDA | — | — | — | — | — | -711 | 2837 | -3349 | -953 | 2408 | 2279 | -1515 | -2037 | -2107 | 572 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -3450 | -1623 | -1913 | -2605 | -2757 | -3036 | 1512 | -4674 | -2278 | 1083 | 1044 | -2750 | -3272 | -3342 | -663 |
| Pārskata gada peļņa | -3450 | -1623 | -1913 | -2605 | -2757 | -3036 | 1512 | -4674 | -2278 | 1083 | 1044 | -2750 | -3272 | -3392 | -713 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | 2171 | 3932 | 3169 | 2976 | 807 | 437 | 375 | 371 | 379 | 222 |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | 2325 | 1325 | 1325 | 1325 | 1325 | 1235 | 1235 | 1235 | 1235 | 1235 |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Jēkabpils rajona Zasas pagasta graudaugu audzēšanas, pārstrādes un realizācijas kooperatīvā sabiedrība "ZASA-VĀRPA"
Pārskats
Jēkabpils rajona Zasas pagasta graudaugu audzēšanas, pārstrādes un realizācijas kooperatīvā sabiedrība "ZASA-VĀRPA" (reģ. nr. 45403004490) ir kooperatīvā sabiedrība. Uzņēmums reģistrēts 1995. gadā un reģistrā ir jau 31 gadu. Juridiskā adrese: Jēkabpils nov., Rubenes pag., "Austrumi".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 3725 €, par 77,4% vairāk nekā gadu iepriekš (2100 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 13,9% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 713 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 3 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 3725 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 29 175 € un pašu kapitāls 28 170 € (96,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.