SIA "KLĀNI A"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 147 763 | 155 829 | 122 987 | 176 445 | 169 442 | 174 696 | 371 117 | 105 437 | 238 920 | 168 765 | 99 837 | 84 730 | 77 074 | 61 336 | 54 257 | 43 337 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 27 300 | 35 285 | 96 590 | 115 064 | 148 779 | 140 726 | 969 190 | 1 184 855 | 1 182 258 | 1 179 758 | 96 282 | 91 477 | 92 004 | 87 553 | 87 934 | 84 632 |
| Aktīvi kopā | 175 063 | 191 114 | 219 577 | 291 509 | 318 221 | 315 422 | 1 340 307 | 1 290 292 | 1 421 178 | 1 348 523 | 196 119 | 176 207 | 169 078 | 148 889 | 142 191 | 127 969 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 99 532 | 91 815 | 85 661 | 164 869 | 140 002 | 139 208 | 231 352 | 232 595 | 357 712 | 384 488 | 149 423 | 137 681 | 128 052 | 83 700 | 83 195 | 82 027 |
| Ilgtermiņa saistības | 43 389 | 35 295 | 21 909 | 14 053 | 18 010 | 18 280 | 939 830 | 873 591 | 698 433 | 517 230 | 36 239 | 32 141 | 31 912 | 32 035 | 31 134 | 30 058 |
| Saistības kopā | 142 921 | 127 110 | 107 570 | 178 922 | 158 012 | 157 488 | 1 171 182 | 1 106 186 | 1 056 145 | 901 718 | 185 662 | 169 822 | 159 964 | 115 735 | 114 329 | 112 085 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 22 615 | 31 862 | 48 003 | -5217 | 432 | -4069 | 10 479 | 16 328 | 187 492 | 81 772 | -436 348 | -4072 | 2729 | 24 040 | -5292 | -11 978 |
| Pašu kapitāls kopā | 31 790 | 63 652 | 111 655 | 108 336 | 154 580 | 150 511 | 160 990 | 177 318 | 365 033 | 446 805 | 10 457 | 6385 | 9114 | 33 154 | 27 862 | 15 884 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 820 908 | 799 378 | 773 149 | 591 999 | 744 728 | 930 361 | 537 803 | 453 548 | 891 368 | 921 026 | 367 236 | 135 883 | 132 132 | 82 236 | 80 913 | 48 927 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 25 718 | 37 105 | 52 360 | -957 | 1694 | 1056 | 33 115 | 15 460 | 187 508 | 81 929 | -196 694 | -4072 | 2729 | 24 040 | -5292 | -11 978 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 25 757 | 37 110 | 52 360 | -957 | 783 | 138 | 6516 | 15 460 | 187 508 | 81 929 | -408 546 | -4072 | 2729 | 24 040 | -5292 | -11 978 |
| Pārskata gada peļņa | 22 615 | 31 862 | 48 003 | -5217 | 432 | -4069 | 10 479 | 16 328 | 187 492 | 81 772 | -436 348 | -4072 | 2729 | 24 040 | -5292 | -11 978 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 16 | 18 | 17 | 18 | 17 | 15 | 14 | 16 | 14 | 12 | 12 | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "KLĀNI A"
Pārskats
SIA "KLĀNI A" (reģ. nr. 45403004819) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1995. gadā un reģistrā ir jau 31 gadu. Juridiskā adrese: Madonas nov., Lubāna, Baložu iela 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 48 927 €, par 39,5% mazāk nekā gadu iepriekš (80 913 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 17,1% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 11 978 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 10 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 24 464 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 127 969 € un pašu kapitāls 15 884 € (12,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.