SIA "Vārpas"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 63 828 | 52 066 | 89 376 | 47 021 | 38 255 | 51 360 | 65 619 | 76 330 | 49 852 | 21 793 | 5249 | 3771 | 1461 | 583 | 146 | 2436 | 2305 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 115 710 | 82 089 | 50 964 | 28 097 | 43 117 | 56 932 | 60 737 | 57 525 | 63 261 | 56 562 | 45 861 | 50 517 | 44 937 | 39 358 | 33 778 | 28 199 | 22 619 |
| Aktīvi kopā | 179 538 | 134 155 | 140 340 | 75 118 | 81 372 | 108 292 | 126 356 | 133 855 | 113 113 | 78 355 | 51 110 | 54 288 | 46 398 | 39 941 | 33 924 | 30 635 | 24 924 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 98 516 | 58 482 | 71 575 | 5706 | 4025 | 6705 | 11 318 | 5083 | 7128 | 8489 | 2579 | 5174 | 7453 | 8975 | 10 148 | 51 052 | 52 473 |
| Ilgtermiņa saistības | 17 086 | 8262 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 115 602 | 66 744 | 71 575 | 5706 | 4025 | 6705 | 11 318 | 5083 | 7128 | 8489 | 2579 | 5174 | 7453 | 8975 | 10 148 | 51 052 | 52 473 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -65 314 | 3475 | -479 | 681 | 7862 | -8523 | 13 891 | 16 013 | -22 787 | -36 119 | -21 335 | 583 | -10 169 | -7979 | -7190 | -25 693 | -7132 |
| Pašu kapitāls kopā | 63 936 | 67 411 | 66 932 | 67 613 | 75 475 | 98 868 | 112 759 | 128 772 | 105 985 | 69 866 | 48 531 | 49 114 | 38 945 | 30 966 | 23 776 | -20 417 | -27 549 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 250 668 | 405 478 | 304 835 | 233 007 | 120 096 | 151 500 | 120 524 | 140 863 | 125 834 | 65 017 | 43 052 | 48 382 | 32 794 | 26 033 | 9091 | 0 | 5785 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -60 685 | 5653 | 864 | 1368 | 7461 | -8510 | 13 904 | 16 013 | -22 787 | -36 119 | -23 707 | 840 | -9752 | -7765 | -6763 | -25 693 | -7132 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -65 310 | 3484 | -474 | 688 | 7871 | -8510 | 13 904 | 16 013 | -22 787 | -36 119 | -21 335 | 583 | -10 169 | -7979 | -7190 | -25 693 | -7132 |
| Pārskata gada peļņa | -65 314 | 3475 | -479 | 681 | 7862 | -8523 | 13 891 | 16 013 | -22 787 | -36 119 | -21 335 | 583 | -10 169 | -7979 | -7190 | -25 693 | -7132 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 9 | 9 | 7 | 8 | 7 | 7 | 7 | 6 | 6 | 5 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 500 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Vārpas"
Pārskats
SIA "Vārpas" (reģ. nr. 45403008577) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2000. gadā un reģistrā ir jau 26 gadus. Juridiskā adrese: Jēkabpils nov., Kūku pag., "Vārpas".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 5785 €. No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 21,0% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 7132 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 6 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 5785 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Jēkabpils rajona Kūku pagasta zemnieku saimniecība "KALVES".
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-27 549 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.