SIA "ARA KALNOZOLS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 1065 € (1% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 122 129 | 193 743 | 61 998 | 61 371 | 66 568 | 57 062 | 122 776 | 17 207 | 103 429 | 35 742 | 89 791 | 16 133 | 153 378 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 67 145 | 89 398 | 85 467 | 65 079 | 64 234 | 59 518 | 87 230 | 90 972 | 89 045 | 120 011 | 128 218 | 174 006 | 218 581 |
| Aktīvi kopā | 189 274 | 283 141 | 147 465 | 126 450 | 130 802 | 116 580 | 210 006 | 108 179 | 192 474 | 155 753 | 218 009 | 190 139 | 371 959 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 123 279 | 183 002 | 36 830 | 25 230 | 39 850 | 27 287 | 155 365 | 13 412 | 99 980 | 45 669 | 100 615 | 9612 | 231 183 |
| Ilgtermiņa saistības | 2000 | 20 610 | 7852 | 10 980 | 3127 | 15 588 | 25 839 | 22 712 | 12 874 | 3104 | 0 | 360 | 0 |
| Saistības kopā | 125 279 | 203 612 | 44 682 | 36 210 | 42 977 | 42 875 | 181 204 | 36 124 | 112 854 | 48 773 | 100 615 | 9972 | 231 183 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -326 | -11 525 | 23 253 | 3148 | 6194 | 4313 | 962 | 43 253 | 7565 | 27 502 | 10 414 | 73 476 | -38 326 |
| Pašu kapitāls kopā | 63 995 | 79 529 | 102 783 | 90 240 | 87 825 | 73 705 | 28 802 | 72 055 | 79 620 | 106 980 | 117 394 | 180 167 | 140 776 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 43 362 | 22 195 | 74 088 | 85 951 | 51 849 | 33 429 | 17 101 | 247 138 | 95 730 | 170 249 | 86 020 | 253 624 | 25 356 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -326 | -11 525 | 23 253 | 3148 | 6194 | 4313 | 962 | 43 253 | 7565 | 27 988 | -12 184 | 75 273 | -38 326 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -326 | -11 525 | 23 253 | 3148 | 6194 | 4313 | 962 | 43 253 | 7565 | 27 502 | 10 414 | 75 273 | -38 326 |
| Pārskata gada peļņa | -326 | -11 525 | 23 253 | 3148 | 6194 | 4313 | 962 | 43 253 | 7565 | 27 502 | 10 414 | 73 476 | -38 326 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 5 | 6 | 5 | 5 | 3 | 3 | 4 | 3 | 4 | 5 | 5 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 15 691 | 8609 | 18 433 | 45 865 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 703 | 1065 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- "Golfa laukums "Kalnozoli"" — 2 kopīgas personas
- Bērnu un jauniešu apvienība "Rīts" — 2 kopīgas personas
- SIA "Šubrakkrasti" — 2 kopīgas personas
Kopsavilkums: SIA "ARA KALNOZOLS"
Pārskats
SIA "ARA KALNOZOLS" (reģ. nr. 45403009623) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2001. gadā un reģistrā ir jau 25 gadus. Juridiskā adrese: Madonas nov., Bērzaunes pag., "Kalnozoli".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 25 356 €, par 90,0% mazāk nekā gadu iepriekš (253 624 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 4,4% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 38 326 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 10 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4 (gadu iepriekš 5). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 6339 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 371 959 € un pašu kapitāls 140 776 € (37,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.