SIA "Gravānu darbnīca"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 293 | 3041 | 3636 | 5970 | 8546 | 13 036 | 7397 | 15 999 | 34 990 | 57 928 | 106 402 | 120 352 | 131 834 | 185 467 | 233 295 | 260 256 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 4394 | 2833 | 1273 | 1221 | 1648 | 3498 | 3089 | 19 395 | 19 347 | 75 652 | 65 576 | 78 741 | 76 085 | 177 925 | 135 163 | 127 034 |
| Aktīvi kopā | 4687 | 5874 | 4909 | 7191 | 10 194 | 16 534 | 10 486 | 35 394 | 54 337 | 133 580 | 171 978 | 199 093 | 207 919 | 363 392 | 368 458 | 387 290 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1595 | 3410 | 3394 | 5241 | 6718 | 12 126 | 0 | 0 | 8401 | 14 935 | 23 908 | 36 947 | 24 755 | 43 541 | 48 733 | 58 181 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4794 | 23 529 | 8184 | 51 988 | 38 698 | 25 408 | 15 377 | 115 111 | 85 769 | 67 709 |
| Saistības kopā | 1595 | 3410 | 3394 | 5241 | 6718 | 12 126 | 4794 | 23 529 | 16 585 | 66 923 | 62 606 | 62 355 | 40 132 | 158 652 | 134 502 | 125 890 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -592 | -628 | -949 | 435 | 559 | 932 | 1284 | 6173 | 25 887 | 28 905 | 42 715 | 32 366 | 31 049 | 36 953 | 29 216 | 27 444 |
| Pašu kapitāls kopā | 3092 | 2464 | 1515 | 1950 | 3476 | 4408 | 5692 | 11 865 | 37 752 | 66 657 | 109 372 | 136 738 | 167 787 | 204 740 | 233 956 | 261 400 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 13 164 | 27 532 | 22 043 | 34 982 | 62 522 | 55 994 | 51 595 | 119 018 | 120 398 | 238 050 | 284 748 | 340 479 | 395 257 | 548 288 | 427 068 | 443 068 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -592 | -584 | -888 | 512 | 686 | 1041 | 1596 | 6173 | 25 887 | 28 905 | 42 715 | 32 494 | 32 581 | 36 953 | 35 216 | 27 444 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -592 | -584 | -888 | 512 | 686 | 1041 | 1596 | 6173 | 25 887 | 28 905 | 42 715 | 32 494 | 32 581 | 36 953 | 35 216 | 27 444 |
| Pārskata gada peļņa | -592 | -628 | -949 | 435 | 559 | 932 | 1284 | 6173 | 25 887 | 28 905 | 42 715 | 32 366 | 31 049 | 36 953 | 29 216 | 27 444 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 3 | 3 | 3 | 5 | 5 | 4 | 4 | 5 | 8 | 8 | 8 | 11 | 15 | 14 | 14 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "BMJ Tehno" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SAKAS TARA" — 2 kopīgas personas
- Jēkabpils pilsētas dzīvokļu īpašnieku kooperatīvā sabiedrība "Skaidrais avots"
Kopsavilkums: SIA "Gravānu darbnīca"
Pārskats
SIA "Gravānu darbnīca" (reģ. nr. 45403010425) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2002. gadā un reģistrā ir jau 24 gadus. Juridiskā adrese: Jēkabpils nov., Salas pag., Gravāni, Gravānu iela 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 443 068 €, par 3,7% vairāk nekā gadu iepriekš (427 068 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 26,4% gadā. 2025. gada peļņa bija 27 444 € (6,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 13 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 14. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 31 648 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 387 290 € un pašu kapitāls 261 400 € (67,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.