Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lenzs Z"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 12 451 | 9678 | 23 836 | 67 688 | 40 351 | 72 109 | 68 866 | 71 911 | 61 314 | 47 090 | 90 039 | 74 529 | 28 176 | 21 225 | 8213 | 3016 | 5095 | 3495 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 67 838 | 49 217 | 42 362 | 51 008 | 95 395 | 108 322 | 196 208 | 134 050 | 106 293 | 80 074 | 59 744 | 47 601 | 55 869 | 42 420 | 30 738 | 24 578 | 19 032 | 15 401 |
| Aktīvi kopā | 80 289 | 58 895 | 66 198 | 118 696 | 135 746 | 180 431 | 265 074 | 205 961 | 167 607 | 127 164 | 149 783 | 122 130 | 84 045 | 63 645 | 38 951 | 27 594 | 24 127 | 18 896 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 10 112 | 27 403 | 32 058 | 38 259 | 63 973 | 49 818 | 91 308 | 93 546 | 99 308 | 76 320 | 59 474 | 50 134 | 35 310 | 38 742 | 42 488 | 54 127 | 66 071 | 74 821 |
| Ilgtermiņa saistības | 96 673 | 43 472 | 20 943 | 33 623 | 34 935 | 33 264 | 84 270 | 48 190 | 41 998 | 22 122 | 19 950 | 12 958 | 17 256 | 23 556 | 21 940 | 24 818 | 29 341 | 33 850 |
| Saistības kopā | 106 785 | 70 875 | 53 001 | 71 882 | 98 908 | 83 082 | 175 578 | 141 736 | 141 306 | 98 442 | 79 424 | 63 092 | 52 566 | 62 298 | 64 428 | 78 945 | 95 412 | 108 671 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -2205 | -14 484 | 25 177 | 33 317 | -10 419 | 60 511 | -49 021 | -25 271 | -37 924 | 2419 | 41 851 | -11 321 | -27 559 | -30 132 | -26 610 | -25 874 | -19 935 | -18 489 |
| Pašu kapitāls kopā | -26 496 | -11 980 | 13 197 | 46 814 | 36 838 | 97 349 | 89 496 | 64 225 | 26 301 | 28 722 | 70 359 | 59 038 | 31 479 | 1347 | -25 477 | -51 351 | -71 285 | -89 775 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 62 110 | 29 463 | 65 748 | 140 688 | 88 658 | 177 780 | 142 152 | 253 564 | 152 884 | 149 649 | 229 360 | 94 353 | 34 383 | 23 181 | 23 812 | 21 062 | 29 779 | 28 410 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 5173 | -13 084 | 26 521 | 35 751 | -7803 | 66 072 | -44 763 | -19 755 | -33 168 | 5523 | 44 648 | -9959 | -27 015 | -29 543 | -26 243 | -25 584 | -19 881 | -18 489 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2079 | -14 484 | 25 177 | 33 317 | -10 419 | 62 415 | -49 021 | -25 054 | -37 924 | 2904 | 42 019 | -11 202 | -27 558 | -30 064 | -26 607 | -25 874 | -19 935 | -18 489 |
| Pārskata gada peļņa | -2205 | -14 484 | 25 177 | 33 317 | -10 419 | 60 511 | -49 021 | -25 271 | -37 924 | 2419 | 41 851 | -11 321 | -27 559 | -30 132 | -26 610 | -25 874 | -19 935 | -18 489 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 6 | 6 | 6 | 8 | 8 | 8 | 9 | 9 | 7 | 7 | 6 | 6 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lenzs Z"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lenzs Z" (reģ. nr. 45403012712) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2003. gadā un reģistrā ir jau 22 gadus. Juridiskā adrese: Madonas nov., Ērgļu pag., Ērgļi, Vidzemes iela 5.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 28 410 €, par 4,6% mazāk nekā gadu iepriekš (29 779 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 4,5% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 18 489 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 5 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 7103 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-89 775 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.