SIA "LAKTIŅI K"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 42 823 | 39 594 | 63 579 | 63 977 | 62 872 | 75 760 | 59 404 | 58 985 | 30 087 | 66 238 | 21 310 | 142 312 | 167 394 | 123 404 | 47 485 | 51 765 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 24 679 | 29 888 | 22 287 | 19 870 | 26 264 | 13 006 | 8908 | 4867 | 2573 | 1221 | 214 | 7677 | 54 927 | 47 720 | 48 641 | 26 948 |
| Aktīvi kopā | 67 502 | 69 482 | 85 866 | 83 847 | 89 136 | 88 766 | 68 312 | 63 852 | 32 660 | 67 459 | 21 524 | 149 989 | 222 321 | 171 124 | 96 126 | 78 713 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 18 112 | 19 949 | 43 427 | 35 534 | 18 212 | 58 867 | 42 647 | 35 078 | 25 027 | 11 205 | 26 019 | 9519 | 51 452 | 46 916 | 21 271 | 45 784 |
| Ilgtermiņa saistības | 24 836 | 28 279 | 19 602 | 19 292 | 18 709 | 19 515 | 19 315 | 26 015 | 22 215 | 58 215 | 22 215 | 1017 | 0 | 0 | 0 | 6050 |
| Saistības kopā | 42 948 | 48 228 | 63 029 | 54 826 | 36 921 | 78 382 | 61 962 | 61 093 | 47 242 | 69 420 | 48 234 | 10 536 | 51 452 | 46 916 | 21 271 | 51 834 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 23 156 | -3300 | 1583 | 2691 | 8671 | -41 008 | -4034 | -3591 | -17 340 | 12 621 | -24 749 | 166 163 | 31 416 | -46 662 | -49 353 | -47 976 |
| Pašu kapitāls kopā | 24 554 | 21 254 | 22 837 | 25 528 | 44 995 | 3987 | 6350 | 2759 | -14 582 | -1961 | -26 710 | 139 453 | 170 869 | 124 208 | 74 855 | 26 879 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 178 582 | 206 735 | 202 472 | 260 213 | 380 147 | 311 908 | 214 109 | 232 029 | 228 652 | 192 262 | 203 369 | 442 573 | 279 476 | 157 590 | 198 004 | 113 518 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 25 683 | -4700 | 4221 | 3737 | 11 274 | -41 187 | -2473 | -2138 | -16 351 | 13 291 | -24 316 | 166 501 | 31 420 | -46 661 | -49 338 | -47 973 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 25 479 | -5280 | 3582 | 3466 | 10 933 | -42 190 | -4034 | -3542 | -17 337 | 12 623 | -24 746 | 166 168 | 31 420 | -46 661 | -49 338 | -47 973 |
| Pārskata gada peļņa | 23 156 | -3300 | 1583 | 2691 | 8671 | -41 008 | -4034 | -3591 | -17 340 | 12 621 | -24 749 | 166 163 | 31 416 | -46 662 | -49 353 | -47 976 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 18 | 19 | 15 | 15 | 17 | 15 | 11 | 10 | 7 | 7 | 9 | 7 | 6 | 5 | 5 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "LAKTIŅI K"
Pārskats
SIA "LAKTIŅI K" (reģ. nr. 45403016201) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2005. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Aizkraukles nov., Klintaines pag., Stukmaņi, Kalna iela 3.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 113 518 €, par 42,7% mazāk nekā gadu iepriekš (198 004 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 3,0% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 47 976 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 7 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 22 704 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 78 713 € un pašu kapitāls 26 879 € (34,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.