SIA "Ravex"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 20 858 | 8386 | 15 486 | 11 978 | 10 554 | 25 823 | 21 662 | 33 331 | 34 693 | 27 753 | 28 012 | 18 521 | 24 744 | 149 804 | 63 376 | 82 990 | 176 079 | 127 006 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 7158 | 1861 | 956 | 308 | 13 844 | 18 212 | 19 066 | 23 382 | 15 981 | 9522 | 6823 | 18 549 | 13 527 | 10 080 | 7758 | 30 936 | 19 800 | 34 466 |
| Aktīvi kopā | 28 016 | 10 247 | 16 442 | 12 286 | 24 398 | 44 035 | 40 728 | 56 713 | 50 674 | 37 275 | 34 835 | 37 070 | 38 271 | 159 884 | 71 134 | 113 926 | 195 879 | 161 472 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 37 640 | 17 817 | 29 317 | 31 683 | 32 110 | 50 211 | 29 643 | 33 130 | 37 059 | 34 385 | 27 685 | 21 501 | 27 838 | 145 124 | 30 957 | 57 424 | 146 155 | 106 269 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 27 555 | 27 555 | 20 310 | 22 606 | 22 707 | 42 286 | 53 865 | 43 684 | 29 927 | 30 335 | 33 645 | 24 391 | 16 540 | 6435 | 21 938 | 13 284 | 16 727 |
| Saistības kopā | 37 640 | 45 372 | 56 872 | 51 993 | 54 716 | 72 918 | 71 929 | 86 995 | 80 743 | 64 312 | 58 020 | 55 146 | 52 229 | 161 664 | 37 392 | 79 362 | 159 439 | 122 996 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 1780 | -25 502 | -5305 | 723 | 9389 | 1435 | 9921 | 919 | 213 | 3032 | 3852 | 5109 | 4118 | 12 178 | 35 522 | 822 | 1876 | 2036 |
| Pašu kapitāls kopā | -9624 | -35 125 | -40 430 | -39 707 | -30 318 | -28 883 | -31 201 | -30 282 | -30 069 | -27 037 | -23 185 | -18 076 | -13 958 | -1780 | 33 742 | 34 564 | 36 440 | 38 476 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 260 172 | 105 869 | 141 734 | 131 945 | 204 006 | 178 348 | 321 307 | 189 630 | 158 392 | 206 380 | 340 730 | 369 033 | 332 399 | 311 695 | 486 756 | 345 363 | 315 759 | 453 025 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 143 | -20 895 | -4373 | 1220 | 9943 | 2806 | 11 123 | 1926 | 1195 | 3888 | 4119 | 6332 | 6930 | 13 873 | 37 904 | 4332 | 8107 | 7752 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -913 | -22 486 | -5288 | 744 | 9407 | 1467 | 9921 | 919 | 213 | 3295 | 3852 | 5109 | 4118 | 12 178 | 35 522 | 822 | 1876 | 2036 |
| Pārskata gada peļņa | 1780 | -25 502 | -5305 | 723 | 9389 | 1435 | 9921 | 919 | 213 | 3032 | 3852 | 5109 | 4118 | 12 178 | 35 522 | 822 | 1876 | 2036 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 11 | 5 | 5 | 6 | 6 | 6 | 5 | 6 | 6 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "Ravex"
Pārskats
SIA "Ravex" (reģ. nr. 45403018043) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Madonas nov., Madona, Kalna iela 23.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 453 025 €, par 43,5% vairāk nekā gadu iepriekš (315 759 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 3,3% gadā. 2025. gada peļņa bija 2036 € (0,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 16 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4 (gadu iepriekš 5). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 113 256 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 161 472 € un pašu kapitāls 38 476 € (23,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.