SIA "AB Farms"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2024
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 263 405 | 363 082 | 396 583 | 38 121 | 39 080 | 36 241 | 51 271 | 759 863 | 832 917 | 830 565 | 831 505 | 835 750 | 835 750 | 834 315 | 834 315 | 834 315 | 834 315 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 784 892 | 956 249 | 921 209 | 650 356 | 634 738 | 622 405 | 872 734 | 854 388 | 466 899 | 58 577 | 58 356 | 58 179 | 58 037 | 57 924 | 57 834 | 57 761 | 57 703 |
| Aktīvi kopā | 1 048 297 | 1 319 331 | 1 317 792 | 688 477 | 673 818 | 658 646 | 924 005 | 1 614 251 | 1 299 816 | 889 142 | 889 861 | 893 929 | 893 787 | 892 239 | 892 149 | 892 076 | 892 018 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 6588 | 257 848 | 132 629 | 122 088 | 128 745 | 127 747 | 180 171 | 1 091 664 | 837 050 | 835 967 | 832 195 | 833 500 | 833 500 | 832 194 | 832 194 | 832 194 | 832 194 |
| Ilgtermiņa saistības | 1 037 300 | 1 056 180 | 1 156 412 | 1 143 834 | 1 140 508 | 1 128 613 | 1 601 139 | 1 547 080 | 1 757 287 | 1 903 881 | 1 954 596 | 1 958 921 | 1 958 921 | 1 959 181 | 1 959 181 | 1 959 181 | 1 959 181 |
| Saistības kopā | 1 043 888 | 1 314 028 | 1 289 041 | 1 265 922 | 1 269 253 | 1 256 360 | 1 781 310 | 2 638 744 | 2 594 337 | 2 739 848 | 2 786 791 | 2 792 421 | 2 792 421 | 2 791 375 | 2 791 375 | 2 791 375 | 2 791 375 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 4344 | 50 | 23 448 | -606 195 | -17 990 | -6316 | -6834 | -160 231 | -270 028 | -556 197 | -46 223 | -1562 | -142 | -394 | -90 | -72 | -58 |
| Pašu kapitāls kopā | 4409 | 5303 | 28 751 | -577 445 | -595 435 | -597 714 | -857 305 | -1 024 493 | -1 294 521 | -1 850 706 | -1 896 930 | -1 898 492 | -1 898 634 | -1 899 136 | -1 899 226 | -1 899 299 | -1 899 357 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 109 854 | 139 409 | 216 293 | 157 313 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 200 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 26 278 | 77 135 | 88 966 | -591 696 | -17 990 | -6282 | -8564 | -159 737 | -246 212 | -551 430 | -45 720 | -1562 | -142 | -394 | -90 | -72 | -58 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 6132 | 1614 | 25 399 | -603 836 | -17 990 | -6286 | -6834 | -160 183 | -270 028 | -553 830 | -46 223 | -1562 | -142 | -394 | -90 | -72 | -58 |
| Pārskata gada peļņa | 4344 | 50 | 23 448 | -606 195 | -17 990 | -6316 | -6834 | -160 231 | -270 028 | -556 197 | -46 223 | -1562 | -142 | -394 | -90 | -72 | -58 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 5 | 5 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "AB Farms"
Pārskats
SIA "AB Farms" (reģ. nr. 45403018274) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Jēkabpils nov., Asares pag., "Zītari".
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījuma nebija. 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 58 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 3 no 17 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 1.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2024. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-1 899 357 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.