SIA "Tanebergi"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 14 892 | 14 770 | 17 483 | 8538 | 53 495 | 22 221 | 4282 | 3387 | 928 | 730 | 8584 | 2660 | 2222 | 2114 | 2372 | 1754 | 749 | 1052 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 13 951 | 10 628 | 9641 | 12 033 | 5885 | 3556 | 3039 | 1524 | 174 | 0 | 42 320 | 33 490 | 28 390 | 18 366 | 19 309 | 10 435 | 6905 | 3910 |
| Aktīvi kopā | 28 843 | 25 398 | 27 124 | 20 571 | 59 380 | 25 777 | 7321 | 4911 | 1102 | 730 | 50 904 | 36 150 | 30 612 | 20 480 | 21 681 | 12 189 | 7654 | 4962 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 6003 | 6806 | 3370 | 8455 | 34 437 | 3390 | 1258 | 237 | 46 | 297 | 500 | 482 | 240 | 964 | 611 | 325 | 423 | 1760 |
| Ilgtermiņa saistības | 33 696 | 39 127 | 41 582 | 47 182 | 59 591 | 51 251 | 56 870 | 43 534 | 40 266 | 33 722 | 90 221 | 89 585 | 103 269 | 108 738 | 126 644 | 128 502 | 129 147 | 127 585 |
| Saistības kopā | 39 699 | 45 933 | 44 952 | 55 637 | 94 028 | 54 641 | 58 128 | 43 771 | 40 312 | 34 019 | 90 721 | 90 067 | 103 509 | 109 702 | 127 255 | 128 827 | 129 570 | 129 345 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -12 856 | -9679 | -2503 | -15 304 | 1629 | 5783 | -9738 | 11 947 | -349 | 5921 | -6529 | -14 100 | -18 980 | -16 325 | -16 352 | -11 064 | -5278 | -2467 |
| Pašu kapitāls kopā | -10 856 | -20 535 | -23 039 | -36 276 | -34 648 | -28 864 | -50 807 | -38 860 | -39 210 | -33 289 | -39 817 | -53 917 | -72 897 | -89 222 | -105 574 | -116 638 | -121 916 | -124 383 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 73 137 | 118 122 | 86 406 | 121 713 | 165 345 | 96 851 | 29 208 | 9904 | 1271 | 3150 | 2363 | 4706 | 2179 | 1455 | 99 | 205 | 190 | 3228 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -12 519 | -9678 | -2503 | -15 304 | 1629 | 5783 | -9715 | 12 027 | -349 | 6178 | -6487 | -14 100 | -18 951 | -16 325 | -16 352 | -11 014 | -5228 | -2406 |
| EBITDA | — | — | — | — | — | — | — | — | 1001 | 6352 | -4657 | -5271 | -9106 | -6301 | -4392 | -3350 | -1699 | 590 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -12 856 | -9679 | -2503 | -15 304 | 1629 | 5783 | -9738 | 11 947 | -349 | 6177 | -6488 | -14 100 | -18 980 | -16 325 | -16 352 | -11 014 | -5228 | -2417 |
| Pārskata gada peļņa | -12 856 | -9679 | -2503 | -15 304 | 1629 | 5783 | -9738 | 11 947 | -349 | 5921 | -6529 | -14 100 | -18 980 | -16 325 | -16 352 | -11 064 | -5278 | -2467 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | 72 | 113 | 2096 | 2679 | 2629 | 2125 | 819 | 266 | 214 | 1624 |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | 1350 | 174 | 1830 | 8829 | 9845 | 10 024 | 11 960 | 7664 | 3529 | 2996 |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 4 | 7 | 13 | 12 | 12 | 4 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "Tanebergi"
Pārskats
SIA "Tanebergi" (reģ. nr. 45403021306) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 18 gadus. Juridiskā adrese: Aizkraukles nov., Skrīveru pag., Skrīveri, Sprīdīša iela 2 - 3.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 3228 €, par 1599% vairāk nekā gadu iepriekš (190 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 16,8% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 2467 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 3228 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-124 383 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.