Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ČAMATA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 5500 € (4% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 4219 | 9226 | 16 013 | 45 067 | 42 717 | 45 669 | 61 861 | 104 263 | 22 809 | 13 285 | 14 639 | 15 549 | 22 895 | 39 005 | 48 469 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 21 485 | 29 613 | 27 689 | 26 437 | 41 453 | 53 952 | 47 395 | 64 153 | 70 292 | 86 930 | 122 616 | 123 117 | 113 558 | 113 968 | 149 549 |
| Aktīvi kopā | 25 704 | 38 839 | 43 702 | 71 504 | 84 170 | 99 621 | 109 256 | 168 416 | 93 101 | 100 215 | 137 255 | 138 666 | 136 453 | 152 973 | 198 018 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2581 | 890 | 5841 | 5584 | 5962 | 3904 | 751 | 1244 | 7593 | 6948 | 29 524 | 23 731 | 16 668 | 18 069 | 29 127 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 7099 | 1218 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 983 | 32 179 | 18 221 | 9249 | 0 | 36 060 |
| Saistības kopā | 2581 | 7989 | 7059 | 5584 | 5962 | 3904 | 751 | 1244 | 7593 | 18 931 | 61 703 | 41 952 | 25 917 | 18 069 | 65 187 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 3191 | 7727 | 5793 | 8824 | 35 486 | 46 398 | 14 682 | 38 433 | 37 217 | -4224 | -5733 | 36 163 | 17 822 | 38 867 | 3427 |
| Pašu kapitāls kopā | 22 577 | 30 304 | 36 097 | 65 143 | 78 208 | 95 717 | 108 505 | 167 172 | 85 508 | 81 284 | 75 552 | 96 714 | 110 536 | 134 904 | 132 831 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 40 284 | 42 663 | 48 954 | 98 776 | 154 303 | 159 819 | 136 205 | 152 282 | 152 005 | 135 265 | 152 386 | 240 222 | 146 702 | 203 050 | 195 915 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 4108 | 8832 | 5915 | 17 714 | 45 290 | 56 024 | 18 051 | 38 721 | 43 861 | -3930 | -4972 | 41 473 | 20 508 | 44 218 | 5570 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 3766 | 8548 | 6497 | 11 355 | 41 175 | 53 713 | 17 801 | 38 433 | 43 861 | -4186 | -5691 | 40 005 | 18 931 | 43 252 | 4935 |
| Pārskata gada peļņa | 3191 | 7727 | 5793 | 8824 | 35 486 | 46 398 | 14 682 | 38 433 | 37 217 | -4224 | -5733 | 36 163 | 17 822 | 38 867 | 3427 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 4 | 4 | 5 | 7 | 5 | 4 | 5 | 5 | 4 | 5 | 5 | 4 | 5 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 421 | 28 889 | 1894 | 0 | 118 881 | 0 | 0 | 15 001 | 4000 | 14 499 | 5500 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ČAMATA"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ČAMATA" (reģ. nr. 45403022725) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 18 gadus. Juridiskā adrese: Aizkraukles nov., Vietalvas pag., "Lejas Kazubrenči".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 195 915 €, par 3,5% mazāk nekā gadu iepriekš (203 050 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 12,0% gadā. 2025. gada peļņa bija 3427 € (1,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 13 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4 (gadu iepriekš 5). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 48 979 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 198 018 € un pašu kapitāls 132 831 € (67,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.