SIA "Bioenerģija-08"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2023Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2008–2023
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1406 | 258 455 | 94 105 | 88 832 | 265 021 | 95 815 | 174 533 | 146 955 | 287 591 | 335 056 | 309 340 | 347 233 | 219 034 | 405 903 | 457 212 | 347 340 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 2 476 071 | 3 458 392 | 3 368 663 | 3 209 653 | 3 214 290 | 3 831 946 | 3 484 163 | 3 035 721 | 2 859 452 | 2 475 244 | 1 797 967 | 1 446 237 | 356 726 | 238 439 | 131 943 |
| Aktīvi kopā | 1406 | 2 734 526 | 3 552 497 | 3 457 495 | 3 474 674 | 3 310 105 | 4 006 479 | 3 631 118 | 3 323 312 | 3 194 508 | 2 784 584 | 2 145 200 | 1 665 271 | 762 629 | 695 651 | 479 283 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 0 | 479 679 | 495 415 | 651 943 | 679 455 | 1 031 737 | 843 613 | 387 339 | 847 655 | 720 069 | 493 133 | 474 604 | 216 880 | 127 731 | 115 774 |
| Ilgtermiņa saistības | 11 250 | 3 045 501 | 3 215 503 | 2 972 181 | 2 743 066 | 2 356 378 | 2 529 846 | 1 842 070 | 1 538 898 | 593 680 | 266 378 | 140 498 | 90 593 | 104 056 | 168 952 | 99 121 |
| Saistības kopā | 11 250 | 3 045 501 | 3 695 182 | 3 467 596 | 3 395 009 | 3 035 833 | 3 561 583 | 2 685 683 | 1 926 237 | 1 441 335 | 986 447 | 633 631 | 565 197 | 320 936 | 296 683 | 214 895 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -11 844 | -301 131 | 168 290 | 131 002 | 87 190 | 194 544 | 52 920 | 501 731 | 455 326 | 356 098 | 44 964 | -286 572 | -378 478 | -658 381 | -42 725 | -134 580 |
| Pašu kapitāls kopā | -9844 | -310 975 | -142 685 | -11 681 | 75 510 | 270 054 | 440 018 | 941 750 | 1 397 075 | 1 753 173 | 1 798 137 | 1 511 569 | 1 100 074 | 441 693 | 398 968 | 264 388 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 95 006 | 746 233 | 820 663 | 672 723 | 1 088 677 | 1 173 516 | 1 258 445 | 1 315 296 | 1 302 346 | 1 380 479 | 1 072 471 | 242 258 | 141 134 | 5624 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -11 844 | -257 379 | 292 741 | 296 545 | 250 704 | 326 222 | 182 165 | 631 969 | 517 895 | 469 427 | 72 644 | -276 873 | -375 667 | -656 460 | -42 725 | -134 580 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -11 844 | -301 131 | 168 290 | 132 726 | 94 230 | 195 283 | 54 714 | 510 231 | 455 326 | 424 205 | 44 964 | -286 572 | -378 478 | -658 381 | -42 725 | -134 580 |
| Pārskata gada peļņa | -11 844 | -301 131 | 168 290 | 131 002 | 87 190 | 194 544 | 52 920 | 501 731 | 455 326 | 356 098 | 44 964 | -286 572 | -378 478 | -658 381 | -42 725 | -134 580 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 5 | 9 | 9 | 11 | 8 | 9 | 10 | 9 | 11 | 12 | 13 | 8 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 33 017 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
- SIA JKL-21 — 96,9%
Kopsavilkums: SIA "Bioenerģija-08"
Pārskats
SIA "Bioenerģija-08" (reģ. nr. 45403022886) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Madonas nov., Sarkaņu pag., Poļvarka, "Jaunlīci".
Finanšu rezultāti
2023. gadā apgrozījums bija 5624 €, par 96,0% mazāk nekā gadu iepriekš (141 134 €). 2023. gads noslēdzās ar zaudējumiem 134 580 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 9 no 16 publicētajiem gadiem. 2023. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2023. gada beigās bilances kopsumma bija 479 283 € un pašu kapitāls 264 388 € (55,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (66%): SIA "INFORMĀCIJAS UN PAKALPOJUMU CENTRS". Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Jāņem vērā
Pēdējais publicētais gada pārskats ir par 2023. gadu.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.