Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Conatus BIOenergy"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2024
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 370 521 | 935 350 | 1 303 749 | 2 090 864 | 1 949 737 | 1 469 358 | 1 320 153 | 876 327 | 954 680 | 465 309 | 534 394 | 541 357 | 571 248 | 580 564 | 3 581 756 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 4 180 813 | 4 620 013 | 4 486 560 | 7 943 444 | 5 706 134 | 5 187 358 | 4 509 402 | 3 659 502 | 3 461 497 | 3 411 461 | 2 963 978 | 2 800 382 | 2 660 634 | 2 520 886 | 2 381 138 |
| Aktīvi kopā | 4 551 334 | 5 555 363 | 5 790 309 | 10 034 308 | 7 655 871 | 6 656 716 | 5 829 555 | 4 535 829 | 4 416 177 | 3 876 770 | 3 498 372 | 3 341 739 | 3 231 882 | 3 101 450 | 5 962 894 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 899 491 | 929 196 | 1 024 788 | 2 696 115 | 1 454 282 | 1 384 930 | 2 916 459 | 1 194 470 | 1 142 304 | 1 963 816 | 2 706 428 | 2 924 833 | 2 858 428 | 6 743 871 | 6 787 390 |
| Ilgtermiņa saistības | 3 570 400 | 4 266 892 | 4 228 100 | 6 466 660 | 5 224 629 | 4 014 944 | 4 533 429 | 5 897 673 | 5 627 856 | 844 702 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 4 469 891 | 5 196 088 | 5 252 888 | 9 162 775 | 6 678 911 | 5 399 874 | 7 449 888 | 7 092 143 | 6 770 160 | 2 808 518 | 2 706 428 | 2 924 833 | 2 858 428 | 6 743 871 | 6 787 390 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 79 434 | 276 604 | 178 146 | 106 852 | 87 550 | 45 662 | -1 122 440 | -935 981 | 202 331 | 3 422 235 | -276 308 | -375 038 | -43 452 | -120 422 | 2 817 925 |
| Pašu kapitāls kopā | 81 443 | 359 275 | 537 421 | 871 533 | 959 082 | 1 004 744 | -1 620 333 | -2 556 314 | -2 353 983 | 1 068 252 | 791 944 | 416 906 | 373 454 | -3 642 421 | -824 496 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 687 499 | 1 581 391 | 1 622 350 | 2 346 726 | 2 726 945 | 1 684 889 | 2 483 515 | 2 452 298 | 1 860 883 | 1 464 984 | 1 770 869 | 230 068 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 53 343 | 448 505 | 301 816 | 279 446 | 597 408 | 305 268 | -865 195 | -863 622 | 257 176 | 3 472 398 | -242 777 | -375 038 | -43 452 | -120 422 | 2 817 925 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 53 094 | 281 551 | 168 221 | 77 570 | 458 524 | 222 959 | -1 122 440 | -935 981 | 202 431 | 3 422 235 | -276 308 | -375 038 | -43 452 | -120 422 | 2 817 925 |
| Pārskata gada peļņa | 79 434 | 276 604 | 178 146 | 106 852 | 87 550 | 45 662 | -1 122 440 | -935 981 | 202 331 | 3 422 235 | -276 308 | -375 038 | -43 452 | -120 422 | 2 817 925 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 10 | 21 | 23 | 22 | 20 | 13 | 12 | 11 | 13 | 11 | 13 | 13 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Conatus BIOenergy"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Conatus BIOenergy" (reģ. nr. 45403022903) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Madonas nov., Sausnējas pag., "Graudiņi".
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījuma nebija. 2024. gada peļņa bija 2 817 925 €. Ar peļņu noslēgti 9 no 15 publicētajiem gadiem. 2024. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir EUD Asset Management GmbH.
Jāņem vērā
2024. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-824 496 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.