SIA "3D development"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2068 | 11 470 | 18 042 | 31 359 | 34 908 | 67 945 | 93 645 | 110 022 | 87 753 | 103 053 | 113 221 | 102 639 | 106 485 | 114 273 | 147 454 | 158 040 | 212 792 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 26 894 | 23 636 | 78 225 | 114 247 | 157 347 | 289 797 | 310 390 | 283 912 | 275 586 | 260 591 | 283 278 | 288 257 | 282 313 | 317 724 |
| Aktīvi kopā | 2068 | 11 470 | 18 042 | 58 253 | 58 544 | 146 170 | 207 892 | 267 369 | 377 550 | 413 443 | 397 133 | 378 225 | 367 076 | 397 551 | 435 711 | 440 353 | 530 516 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 25 | 667 | 555 | 1442 | 1238 | 1793 | 7407 | 6802 | 5661 | 2511 | 3715 | 5554 | 8521 | 36 989 | 37 826 | 38 784 | 36 593 |
| Ilgtermiņa saistības | 2200 | 7100 | 9607 | 34 217 | 30 198 | 87 067 | 140 835 | 277 735 | 364 319 | 392 347 | 380 937 | 366 943 | 366 943 | 367 942 | 386 840 | 382 125 | 355 788 |
| Saistības kopā | 2225 | 7767 | 10 162 | 35 659 | 31 436 | 88 860 | 148 242 | 284 537 | 369 980 | 394 858 | 384 652 | 372 497 | 375 464 | 404 931 | 424 666 | 420 909 | 392 381 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -2214 | 3743 | 4185 | 14 348 | 4451 | 17 602 | 1225 | -73 728 | 24 738 | 11 015 | -6104 | -6753 | -14 116 | 1008 | 18 425 | 8399 | 118 692 |
| Pašu kapitāls kopā | -207 | 3536 | 7721 | 22 069 | 26 520 | 55 336 | 56 560 | -17 168 | 7570 | 18 585 | 12 481 | 5728 | -8388 | -7380 | 11 045 | 19 444 | 138 135 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 917 | 7724 | 6025 | 4514 | 4182 | 17 964 | 9393 | 9238 | 9643 | 11 430 | 12 876 | 25 293 | 33 120 | 37 147 | 55 681 | 42 954 | 68 285 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -2214 | 3743 | 4235 | 14 398 | 4501 | 17 673 | 2527 | -71 373 | 26 857 | 13 219 | -6104 | -1725 | -9559 | 5973 | 25 259 | 15 839 | 120 819 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2214 | 3743 | 4235 | 14 398 | 4501 | 17 673 | 1583 | -73 728 | 24 738 | 11 015 | -6104 | -6753 | -14 116 | 1008 | 18 425 | 8399 | 118 692 |
| Pārskata gada peļņa | -2214 | 3743 | 4185 | 14 348 | 4451 | 17 602 | 1225 | -73 728 | 24 738 | 11 015 | -6104 | -6753 | -14 116 | 1008 | 18 425 | 8399 | 118 692 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 5 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "3D development"
Pārskats
SIA "3D development" (reģ. nr. 45403023646) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Madonas nov., Ērgļu pag., "Lazdas".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 68 285 €, par 59,0% vairāk nekā gadu iepriekš (42 954 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 30,9% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2009–2025). 2025. gada peļņa bija 118 692 € (174% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 12 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3 (gadu iepriekš 4). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 22 762 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 530 516 € un pašu kapitāls 138 135 € (26,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (51%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.