SIA "TURBO ENERĢIJA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1874 | 62 026 | 352 384 | 132 542 | 191 707 | 196 288 | 238 909 | 245 186 | 241 813 | 278 527 | 377 614 | 663 698 | 1 463 609 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 3 163 402 | 4 068 900 | 3 847 584 | 3 425 620 | 2 969 910 | 2 514 888 | 2 060 554 | 1 653 742 | 1 246 929 | 840 117 | 444 114 | 53 253 |
| Aktīvi kopā | 1874 | 3 225 428 | 4 421 284 | 3 980 126 | 3 617 327 | 3 166 198 | 2 753 797 | 2 305 740 | 1 895 555 | 1 525 456 | 1 217 731 | 1 107 812 | 1 516 862 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 842 781 | 848 634 | 734 167 | 757 608 | 869 442 | 490 572 | 456 988 | 168 169 | 167 099 | 87 773 | 45 223 | 99 730 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 2 387 153 | 3 545 914 | 3 219 439 | 2 570 601 | 1 792 161 | 1 681 927 | 1 179 000 | 920 500 | 500 000 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 0 | 3 229 934 | 4 394 548 | 3 953 606 | 3 328 209 | 2 661 603 | 2 172 499 | 1 635 988 | 1 088 669 | 667 099 | 87 773 | 45 223 | 99 730 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 0 | -7172 | 30 440 | 585 | 262 598 | 215 477 | 76 703 | 88 454 | 17 134 | 51 471 | 151 601 | 172 630 | 354 542 |
| Pašu kapitāls kopā | 1874 | -4506 | 25 935 | 26 520 | 289 118 | 504 595 | 581 298 | 669 752 | 686 886 | 738 357 | 889 958 | 1 062 589 | 1 417 132 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 682 521 | 1 180 910 | 1 355 543 | 1 349 073 | 1 254 435 | 1 276 207 | 1 257 038 | 1 711 048 | 1 643 640 | 1 359 349 | 1 408 605 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 0 | -5652 | 100 470 | 151 005 | 383 529 | 286 951 | 135 550 | 128 256 | 50 022 | 78 948 | 159 419 | 172 630 | 354 542 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 0 | -7172 | 30 440 | 585 | 262 598 | 215 477 | 76 703 | 88 454 | 17 134 | 51 471 | 151 601 | 172 630 | 354 542 |
| Pārskata gada peļņa | 0 | -7172 | 30 440 | 585 | 262 598 | 215 477 | 76 703 | 88 454 | 17 134 | 51 471 | 151 601 | 172 630 | 354 542 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 1 | 4 | 6 | 7 | 7 | 7 | 8 | 8 | 9 | 9 | 8 | 8 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "ĪPAŠUMI AK" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Latvāņi" — 2 kopīgas personas
- SIA "KPC"
- SIA "Kokapstrādes Pakalpojumu Centrs"
Kopsavilkums: SIA "TURBO ENERĢIJA"
Pārskats
SIA "TURBO ENERĢIJA" (reģ. nr. 45403023701) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Madonas nov., Bērzaunes pag., "Latvāņi".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 408 605 €, par 3,6% vairāk nekā gadu iepriekš (1 359 349 €). 2025. gada peļņa bija 354 542 € (25,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 8. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 176 076 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 516 862 € un pašu kapitāls 1 417 132 € (93,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.