SIA "Remiro travel"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 10 907 | 36 809 | 62 705 | 69 490 | 239 321 | 241 589 | 339 582 | 430 748 | 362 990 | 519 485 | 541 040 | 611 854 | 1 251 735 | 1 512 991 | 1 506 371 | 1 781 936 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 993 | 1040 | 822 | 1394 | 2988 | 2780 | 2489 | 3547 | 3784 | 2441 | 1882 | 1874 | 4190 | 4660 | 6647 | 6632 |
| Aktīvi kopā | 11 900 | 37 849 | 63 527 | 70 884 | 242 309 | 244 369 | 342 071 | 434 295 | 366 774 | 521 926 | 542 922 | 613 728 | 1 255 925 | 1 517 651 | 1 513 018 | 1 788 568 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 13 851 | 24 451 | 57 317 | 63 525 | 232 032 | 243 457 | 328 467 | 433 917 | 326 212 | 480 844 | 505 846 | 511 197 | 975 880 | 1 287 048 | 1 520 875 | 1 691 226 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 7560 | 6560 | 2608 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 13 851 | 32 011 | 63 877 | 66 133 | 232 032 | 243 457 | 328 467 | 433 917 | 326 212 | 480 844 | 505 846 | 511 197 | 975 880 | 1 287 048 | 1 520 875 | 1 691 226 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -3951 | 6956 | -6388 | 4598 | 4043 | -4709 | 15 473 | -3226 | 40 184 | 38 242 | -4006 | 65 455 | 177 514 | 227 763 | -10 697 | 105 199 |
| Pašu kapitāls kopā | -1951 | 5005 | -1382 | 3215 | 8619 | -1863 | 13 604 | 378 | 40 562 | 41 082 | 37 076 | 102 531 | 280 045 | 230 603 | -7857 | 97 342 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 19 223 | 26 667 | 12 817 | 28 422 | 36 420 | 34 611 | 54 498 | 42 331 | 79 431 | 99 291 | 32 194 | 47 931 | 275 737 | 464 544 | 525 422 | 658 235 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -3322 | 6973 | -5890 | 4768 | 4476 | -4709 | 17 335 | -3226 | 40 184 | 38 242 | -4006 | 65 455 | 240 014 | 383 496 | 393 090 | 475 091 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -3951 | 6956 | -5929 | 4768 | 4476 | -4709 | 17 335 | -3226 | 40 184 | 38 242 | -4006 | 65 455 | 240 014 | 385 539 | 401 525 | 479 967 |
| Pārskata gada peļņa | -3951 | 6956 | -6388 | 4598 | 4043 | -4709 | 15 473 | -3226 | 40 184 | 38 242 | -4006 | 65 455 | 177 514 | 227 763 | -10 697 | 105 199 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 5 | 5 | 9 | 9 | 8 | 8 | 7 | 8 | 9 | 9 | 9 | 10 | 10 | 12 | 12 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 5773 | 0 | 10 000 | 0 | 37 722 | 0 | 0 | 0 | 277 205 | 227 763 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Remiro travel"
Pārskats
SIA "Remiro travel" (reģ. nr. 45403024035) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Aizkraukles nov., Aizkraukle, Lāčplēša iela 6.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 658 235 €, par 25,3% vairāk nekā gadu iepriekš (525 422 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 26,6% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 105 199 € (16,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 12. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 54 853 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 788 568 € un pašu kapitāls 97 342 € (5,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.