Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Zariņi AM"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 3354 | 5116 | 5282 | 9633 | 22 485 | 20 453 | 9170 | 13 341 | 15 304 | 15 138 | 16 214 | 20 791 | 28 816 | 36 187 | 35 926 | 50 585 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 84 | 54 | 1 | 319 | 487 | 616 | 2219 | 1890 | 1314 | 806 | 371 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 3438 | 5170 | 5283 | 9952 | 22 972 | 21 069 | 11 389 | 15 231 | 16 618 | 15 944 | 16 585 | 20 791 | 28 816 | 36 187 | 35 926 | 50 585 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2676 | 5906 | 7046 | 11 931 | 14 088 | 16 692 | 20 971 | 26 403 | 28 899 | 33 000 | 38 188 | 47 570 | 50 579 | 50 834 | 55 309 | 54 647 |
| Ilgtermiņa saistības | 6500 | 11 530 | 6420 | 6420 | 22 644 | 27 934 | 30 855 | 31 355 | 31 461 | 31 355 | 29 635 | 29 635 | 29 635 | 30 335 | 8589 | 11 218 |
| Saistības kopā | 9176 | 17 436 | 13 466 | 18 351 | 36 732 | 44 626 | 51 826 | 57 758 | 60 360 | 64 355 | 67 823 | 77 205 | 80 214 | 81 169 | 63 898 | 65 865 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -7738 | -6528 | 4083 | -216 | -1807 | -9797 | -16 874 | -2091 | -1215 | -4669 | -2827 | -5176 | 5016 | 6417 | 17 009 | 12 693 |
| Pašu kapitāls kopā | -5738 | -12 266 | -8183 | -8399 | -13 760 | -23 557 | -40 437 | -42 527 | -43 742 | -48 411 | -51 238 | -56 414 | -51 398 | -44 982 | -27 972 | -15 280 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 9537 | 22 755 | 34 052 | 31 254 | 54 314 | 54 139 | 57 703 | 60 754 | 65 741 | 68 077 | 71 687 | 90 828 | 100 422 | 117 249 | 128 645 | 155 319 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -7738 | -6528 | 4083 | -216 | -1293 | -9624 | -16 874 | -2091 | -1215 | -4669 | -2827 | -5176 | 5016 | 6417 | 17 070 | 12 693 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -7738 | -6528 | 4083 | -216 | -1807 | -9797 | -16 874 | -2091 | -1215 | -4669 | -2827 | -5176 | 5016 | 6417 | 17 070 | 12 693 |
| Pārskata gada peļņa | -7738 | -6528 | 4083 | -216 | -1807 | -9797 | -16 874 | -2091 | -1215 | -4669 | -2827 | -5176 | 5016 | 6417 | 17 009 | 12 693 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Zariņi AM"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Zariņi AM" (reģ. nr. 45403024849) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Madonas nov., Madona, Nagates iela 3.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 155 319 €, par 20,7% vairāk nekā gadu iepriekš (128 645 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 20,4% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 12 693 € (8,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 5 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 51 773 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (60%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-15 280 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.