SIA "Kaldabruņa 2020"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 23 120 | 44 256 | 73 961 | 98 143 | 109 716 | 117 785 | 213 619 | 234 798 | 236 854 | 230 087 | 267 401 | 301 126 | 281 094 | 422 368 | 372 283 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 54 811 | 153 128 | 331 812 | 458 069 | 482 426 | 556 612 | 589 696 | 668 519 | 706 656 | 772 338 | 820 564 | 866 391 | 1 661 909 | 1 841 778 | 1 865 186 |
| Aktīvi kopā | 77 931 | 197 384 | 405 773 | 556 212 | 592 142 | 674 397 | 803 315 | 903 317 | 943 510 | 1 002 425 | 1 087 965 | 1 167 517 | 1 943 003 | 2 264 146 | 2 237 469 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 8366 | 41 540 | 50 295 | 73 739 | 110 137 | 56 562 | 72 019 | 59 164 | 51 922 | 49 150 | 52 706 | 57 881 | 128 621 | 239 999 | 169 542 |
| Ilgtermiņa saistības | 55 441 | 131 169 | 240 241 | 282 888 | 212 060 | 290 757 | 325 705 | 313 904 | 462 590 | 499 058 | 533 702 | 514 013 | 653 250 | 817 031 | 705 449 |
| Saistības kopā | 63 807 | 172 709 | 290 536 | 356 627 | 322 197 | 347 319 | 397 724 | 373 068 | 514 512 | 548 208 | 586 408 | 571 894 | 781 871 | 1 057 030 | 874 991 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 12 124 | 10 551 | 18 276 | 35 617 | 70 360 | 57 136 | 78 512 | 55 236 | 23 749 | 36 920 | 46 540 | 94 067 | 36 276 | 45 984 | 54 275 |
| Pašu kapitāls kopā | 14 124 | 24 675 | 115 237 | 199 585 | 269 945 | 327 078 | 405 591 | 530 249 | 428 998 | 454 217 | 501 557 | 595 623 | 1 161 132 | 1 207 116 | 1 362 478 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 10 228 | 32 758 | 39 163 | 163 212 | 122 727 | 92 515 | 88 848 | 82 441 | 69 805 | 62 993 | 69 418 | 124 539 | 147 727 | 149 321 | 179 380 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 12 887 | 12 053 | 20 468 | 38 053 | 73 681 | 69 914 | 71 555 | 63 400 | 30 816 | 49 014 | 52 759 | 106 542 | 63 067 | 83 938 | 85 253 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 12 176 | 10 614 | 18 343 | 35 830 | 70 728 | 57 136 | 78 512 | 55 236 | 23 749 | 36 920 | 46 540 | 94 067 | 36 276 | 45 984 | 54 275 |
| Pārskata gada peļņa | 12 124 | 10 551 | 18 276 | 35 617 | 70 360 | 57 136 | 78 512 | 55 236 | 23 749 | 36 920 | 46 540 | 94 067 | 36 276 | 45 984 | 54 275 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 1 | 3 | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 3 | 3 | 4 | 5 | 4 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 125 000 | 11 701 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Kaldabruņa 2020"
Pārskats
SIA "Kaldabruņa 2020" (reģ. nr. 45403029598) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Jēkabpils nov., Rubenes pag., "Viesuļi".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 179 380 €, par 20,1% vairāk nekā gadu iepriekš (149 321 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 22,7% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gada peļņa bija 54 275 € (30,3% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (15). 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 44 845 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 2 237 469 € un pašu kapitāls 1 362 478 € (60,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (52%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.