SIA "SENERGY"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2401 | 4672 | 61 168 | 55 744 | 48 057 | 50 641 | 74 102 | 124 005 | 6972 | 1315 | 3199 | 5798 | 36 994 | 13 472 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 17 831 | 1775 | 1156 | 537 | 42 | 0 | 0 | 2494 | 1439 | 3562 | 1984 | 8332 |
| Aktīvi kopā | 2401 | 4672 | 78 999 | 57 519 | 49 213 | 51 178 | 74 144 | 124 005 | 6972 | 3809 | 4638 | 9360 | 38 978 | 21 804 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 4109 | 8543 | 108 666 | 48 920 | 50 331 | 55 389 | 80 500 | 88 481 | 32 656 | 28 605 | 26 646 | 28 655 | 31 368 | 63 843 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 771 | 5909 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 4109 | 8543 | 108 666 | 48 920 | 50 331 | 55 389 | 80 500 | 88 481 | 47 427 | 34 514 | 26 646 | 28 655 | 31 368 | 63 843 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1709 | -2708 | -54 370 | 38 266 | -9717 | -3093 | -2145 | 34 573 | -75 979 | 9750 | 8697 | 2713 | 26 905 | -49 649 |
| Pašu kapitāls kopā | -1708 | -4416 | -30 442 | 7824 | -1893 | -4986 | -7131 | 35 524 | -40 455 | -30 705 | -22 008 | -19 295 | 7610 | -42 039 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 11 683 | 0 | 155 436 | 119 327 | 1300 | 20 856 | 167 462 | 295 559 | 142 159 | 83 093 | 121 804 | 256 378 | 374 491 | 620 013 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1709 | -2708 | -50 785 | 40 059 | -9698 | -3093 | -2145 | 34 573 | -75 979 | 9750 | 8697 | 2713 | 26 953 | -49 649 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1709 | -2708 | -54 370 | 38 633 | -9717 | -3093 | -2145 | 34 573 | -75 979 | 9750 | 8697 | 2713 | 26 953 | -49 649 |
| Pārskata gada peļņa | -1709 | -2708 | -54 370 | 38 266 | -9717 | -3093 | -2145 | 34 573 | -75 979 | 9750 | 8697 | 2713 | 26 905 | -49 649 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 4 | 16 | 8 | 3 | 3 | 8 | 14 | 14 | 11 | 4 | 7 | 11 | 17 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "SENERGY"
Pārskats
SIA "SENERGY" (reģ. nr. 45403029776) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Madonas nov., Ļaudonas pag., Ļaudona, Brīvības iela 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 620 013 €, par 65,6% vairāk nekā gadu iepriekš (374 491 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 35,7% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 49 649 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 6 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 17 (gadu iepriekš 11). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 36 471 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-42 039 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.