PS "Hanza Group"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 0 | 12 449 | 40 125 | 31 269 | 22 484 | 9847 | 811 | 150 | 5 | 0 | 32 | 0 | 44 | 1 | 1 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 0 | 12 449 | 40 125 | 31 269 | 22 484 | 9847 | 811 | 150 | 5 | 0 | 32 | 0 | 44 | 1 | 1 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 0 | 40 125 | 31 269 | 22 484 | 9847 | 1647 | 0 | 100 | 319 | 551 | 635 | 815 | 920 | 1350 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 12 449 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 0 | 12 449 | 40 125 | 31 269 | 22 484 | 9847 | 1647 | 0 | 100 | 319 | 551 | 635 | 815 | 920 | 1350 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -836 | 986 | -245 | -224 | -200 | -116 | -136 | -148 | -430 |
| Pašu kapitāls kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -836 | 150 | -95 | -319 | -519 | -635 | -771 | -919 | -1349 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 205 735 | 244 127 | 642 346 | 455 853 | 838 959 | 1834 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -836 | -661 | -195 | -223 | -200 | -98 | -110 | -81 | -92 |
| EBITDA | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -836 | 986 | -195 | -224 | -200 | -116 | -136 | -98 | -380 |
| Pārskata gada peļņa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -836 | 986 | -245 | -224 | -200 | -116 | -136 | -148 | -430 |
| Darbaspēka izmaksas | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: PS "Hanza Group"
Pārskats
PS "Hanza Group" (reģ. nr. 45403030031) ir pilnsabiedrība. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Aizkraukles nov., Kokneses pag., "Pīlādžlauks".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 430 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 1 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-1349 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.