SIA "RVZ"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 3348 | 9470 | 8915 | 15 955 | 20 510 | 29 322 | 20 806 | 19 929 | 24 914 | 62 969 | 35 616 | 61 638 | 53 828 | 51 582 | 54 490 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2411 | 5869 | 7591 | 8161 | 7335 | 622 | 181 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 5759 | 15 339 | 16 506 | 24 116 | 27 845 | 29 944 | 20 987 | 19 929 | 24 914 | 62 969 | 35 616 | 61 638 | 53 828 | 51 582 | 54 490 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 7816 | 6207 | 14 832 | 29 646 | 28 475 | 30 197 | 20 487 | 17 961 | 23 670 | 46 632 | 24 930 | 14 495 | 10 303 | 24 696 | 9014 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 7816 | 6207 | 14 832 | 29 646 | 28 475 | 30 197 | 20 487 | 17 961 | 23 670 | 46 632 | 24 930 | 14 495 | 10 303 | 24 696 | 9014 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -2058 | 9190 | -7458 | -7912 | 4900 | 377 | 752 | 1468 | -725 | 15 093 | -5651 | 36 457 | -3619 | -16 639 | 18 590 |
| Pašu kapitāls kopā | -2057 | 9132 | 1674 | -5530 | -630 | -253 | 500 | 1968 | 1244 | 16 337 | 10 686 | 47 143 | 43 525 | 26 886 | 45 476 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 5808 | 85 224 | 28 736 | 61 432 | 114 838 | 103 445 | 100 006 | 95 368 | 52 593 | 103 814 | 88 795 | 321 863 | 80 613 | 112 828 | 127 169 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -2058 | 10 164 | -7450 | -7912 | 4901 | 377 | 773 | 1468 | -725 | 15 093 | -5651 | 36 457 | -3619 | -16 639 | 18 590 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2058 | 10 163 | -7458 | -7912 | 4900 | 377 | 773 | 1468 | -725 | 15 093 | -5651 | 36 457 | -3619 | -16 639 | 18 590 |
| Pārskata gada peļņa | -2058 | 9190 | -7458 | -7912 | 4900 | 377 | 752 | 1468 | -725 | 15 093 | -5651 | 36 457 | -3619 | -16 639 | 18 590 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "RVZ"
Pārskats
SIA "RVZ" (reģ. nr. 45403030205) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Ķekavas nov., Daugmales pag., Daugmale, "Stalti".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 127 169 €, par 12,7% vairāk nekā gadu iepriekš (112 828 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 24,7% gadā. 2025. gada peļņa bija 18 590 € (14,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 8 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 63 585 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 54 490 € un pašu kapitāls 45 476 € (83,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.