Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sutru oga"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 3286 | 2293 | 17 600 | 35 062 | 31 365 | 9682 | 476 | 487 | 44 | 170 | 7 | 512 | 593 | 957 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 107 803 | 116 211 | 156 297 | 150 023 | 127 683 | 114 721 | 104 556 | 96 215 | 87 874 | 79 533 | 71 646 | 64 395 | 57 144 | 49 893 |
| Aktīvi kopā | 111 089 | 118 504 | 173 897 | 185 085 | 159 048 | 124 403 | 105 032 | 96 702 | 87 918 | 79 703 | 71 653 | 64 907 | 57 737 | 50 850 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 113 996 | 31 169 | 63 423 | 87 823 | 86 835 | 23 594 | 11 259 | 10 987 | 11 016 | 11 082 | 10 562 | 10 541 | 10 796 | 10 944 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 91 890 | 122 222 | 115 046 | 108 551 | 145 028 | 144 003 | 139 633 | 133 829 | 129 709 | 125 988 | 122 163 | 117 648 | 113 388 |
| Saistības kopā | 113 996 | 123 059 | 185 645 | 202 869 | 195 386 | 168 622 | 155 262 | 150 620 | 144 845 | 140 791 | 136 550 | 132 704 | 128 444 | 124 332 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -4907 | -1648 | -5267 | -6036 | -18 554 | -7881 | -6011 | -3688 | -3009 | -4161 | -3809 | -2900 | -2910 | -2775 |
| Pašu kapitāls kopā | -2907 | -4555 | -11 748 | -17 784 | -36 338 | -44 219 | -50 230 | -53 918 | -56 927 | -61 088 | -64 897 | -67 797 | -70 707 | -73 482 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 1078 | 14 217 | 14 639 | 5112 | 0 | 300 | 695 | 1287 | 0 | 0 | 0 | 190 | 180 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -4907 | -1648 | -5302 | -6036 | -18 554 | -7881 | -6011 | -3688 | -2959 | -4111 | -3759 | -2850 | -2860 | -2725 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -4907 | -1648 | -5267 | -6036 | -18 554 | -7881 | -6011 | -3688 | -2959 | -4111 | -3759 | -2850 | -2860 | -2725 |
| Pārskata gada peļņa | -4907 | -1648 | -5267 | -6036 | -18 554 | -7881 | -6011 | -3688 | -3009 | -4161 | -3809 | -2900 | -2910 | -2775 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Augstumi Agro" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Kalves dārzi" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sutru ogu dārzs" — 2 kopīgas personas
- Akciju sabiedrība "BASTIONS ZS"
- Dzīvokļu īpašnieku kooperatīvā sabiedrība "TĒRBATA 86"
- Latvijas Dendrologu biedrība
- Profesionālās attīstības biedrība
- SIA "EKSPERTU CENTRS"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "A.K.KOMFORTS"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DARBA EKSPERTI"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Tenisa centrs "Ādaži""
- Stādu Audzētāju Biedrība
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sutru oga"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sutru oga" (reģ. nr. 45403031624) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Jēkabpils nov., Kūku pag., "Kalves".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 180 €, par 5,3% mazāk nekā gadu iepriekš (190 €). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 2775 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (14). 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (51%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-73 482 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.