SIA "Sorella"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 31 782 | 55 134 | 69 144 | 82 597 | 55 248 | 36 013 | 18 429 | 33 689 | 78 161 | 61 915 | 32 916 | 45 187 | 15 509 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 16 635 | 54 828 | 43 549 | 50 335 | 37 674 | 10 540 | 25 765 | 19 374 | 12 843 | 7424 | 1904 | 381 | 335 100 |
| Aktīvi kopā | 48 417 | 109 962 | 112 693 | 132 932 | 92 922 | 46 553 | 44 194 | 53 063 | 91 004 | 69 339 | 34 820 | 45 568 | 350 609 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 50 348 | 92 729 | 65 785 | 99 661 | 56 257 | 51 531 | 45 758 | 51 420 | 50 519 | 28 960 | 27 218 | 34 790 | 3128 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 18 539 | 12 814 | 6818 | 269 | 0 | 15 897 | 13 772 | 6506 | 4860 | 0 | 0 | 83 000 |
| Saistības kopā | 50 348 | 111 268 | 78 599 | 106 479 | 56 526 | 51 531 | 61 655 | 65 192 | 57 025 | 33 820 | 27 218 | 34 790 | 86 128 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -7054 | 1441 | 28 643 | 3566 | 9943 | -41 374 | -12 482 | 5332 | 46 109 | 1540 | -27 917 | 3176 | -16 383 |
| Pašu kapitāls kopā | -5054 | -5750 | 22 893 | 26 453 | 36 396 | -4978 | -17 461 | -12 129 | 33 979 | 35 519 | 7602 | 10 778 | 264 481 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 275 931 | 471 837 | 584 877 | 588 410 | 651 386 | 555 807 | 240 014 | 147 490 | 128 903 | 258 373 | 251 779 | 212 641 | 8788 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -7054 | 2500 | 36 952 | 5321 | 15 210 | -40 069 | -11 893 | 5789 | 46 475 | 1776 | -27 695 | 3268 | -16 383 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -7054 | 1441 | 36 013 | 4630 | 14 814 | -40 352 | -12 478 | 5332 | 46 158 | 1540 | -27 917 | 3176 | -16 383 |
| Pārskata gada peļņa | -7054 | 1441 | 28 643 | 3566 | 9943 | -41 374 | -12 482 | 5332 | 46 109 | 1540 | -27 917 | 3176 | -16 383 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 26 | 33 | 32 | 36 | 37 | 33 | 11 | 13 | 13 | 14 | 10 | 7 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Sorella"
Pārskats
SIA "Sorella" (reģ. nr. 45403035861) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2013. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Mērsraga iela 9 - 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 8788 €, par 95,9% mazāk nekā gadu iepriekš (212 641 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 25,0% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2013–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 16 383 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 8 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 7). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 8788 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 350 609 € un pašu kapitāls 264 481 € (75,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (51%): SIA ARIO 2.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.