SIA "LNL GRUPA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 17 455 | 19 528 | 14 403 | 11 743 | 20 025 | 20 550 | 16 835 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 20 554 | 25 067 | 15 168 | 19 867 | 12 801 | 9051 | 6536 |
| Aktīvi kopā | 38 009 | 44 595 | 29 571 | 31 610 | 32 826 | 29 601 | 23 371 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 16 263 | 16 416 | 26 201 | 53 829 | 83 874 | 81 451 | 99 235 |
| Ilgtermiņa saistības | 30 600 | 45 600 | 53 600 | 66 000 | 67 550 | 67 550 | 67 443 |
| Saistības kopā | 46 863 | 62 016 | 79 801 | 119 829 | 151 424 | 149 001 | 166 678 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -11 654 | -8567 | -32 809 | -37 989 | -30 379 | -802 | -23 946 |
| Pašu kapitāls kopā | -8854 | -17 421 | -50 230 | -88 219 | -118 598 | -119 400 | -143 307 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 90 453 | 321 967 | 200 060 | 173 987 | 237 048 | 320 011 | 328 829 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -11 654 | -8567 | -32 809 | -37 989 | -30 379 | -802 | -23 946 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -11 654 | -8567 | -32 809 | -37 989 | -30 379 | -802 | -23 946 |
| Pārskata gada peļņa | -11 654 | -8567 | -32 809 | -37 989 | -30 379 | -802 | -23 946 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 3 | 6 | 6 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "LNL GRUPA"
Pārskats
SIA "LNL GRUPA" (reģ. nr. 45403054294) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Ogres nov., Ikšķile, Mērnieku iela 3.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 328 829 €, par 2,8% vairāk nekā gadu iepriekš (320 011 €). No 2019. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 24,0% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2019–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 23 946 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (7). 2025. gadā darbinieku skaits bija 5. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 65 766 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-143 307 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.