SIA "Kaspars Udrass"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 42 092 | 48 207 | 46 207 | 39 119 | 45 657 | 45 854 | 42 096 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 38 150 | 70 305 | 79 544 | 111 052 | 135 089 | 218 387 | 285 025 |
| Aktīvi kopā | 80 242 | 118 512 | 125 751 | 150 171 | 180 746 | 264 241 | 327 121 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 18 682 | 14 536 | 5086 | 5085 | 18 089 | 19 232 | 29 648 |
| Ilgtermiņa saistības | 28 210 | 36 110 | 34 | 3050 | 0 | 45 600 | 83 800 |
| Saistības kopā | 46 892 | 50 646 | 5120 | 8135 | 18 089 | 64 832 | 113 448 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 33 300 | 34 516 | 52 765 | 21 404 | 20 621 | 36 753 | 14 264 |
| Pašu kapitāls kopā | 33 350 | 67 866 | 120 631 | 142 036 | 162 657 | 199 409 | 213 673 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 62 175 | 214 030 | 242 558 | 231 249 | 260 283 | 279 755 | 312 131 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 33 300 | 34 516 | 52 765 | 21 405 | 20 635 | 36 753 | 14 264 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 33 300 | 34 516 | 52 765 | 21 405 | 20 635 | 36 753 | 14 264 |
| Pārskata gada peļņa | 33 300 | 34 516 | 52 765 | 21 404 | 20 621 | 36 753 | 14 264 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 4 | 2 | 3 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Kaspars Udrass"
Pārskats
SIA "Kaspars Udrass" (reģ. nr. 45403054824) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Madonas nov., Madona, Raiņa iela 34.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 312 131 €, par 11,6% vairāk nekā gadu iepriekš (279 755 €). No 2019. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 30,9% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2019–2025). 2025. gada peļņa bija 14 264 € (4,6% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (7). 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 104 044 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 327 121 € un pašu kapitāls 213 673 € (65,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.