Sēlpils pagasta Bārzdiņa zemnieku saimniecība "STRĒLNIEKI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 66 064 | 89 708 | 53 774 | 42 442 | 99 299 | 96 961 | 81 643 | 128 048 | 93 539 | 123 023 | 159 599 | 304 040 | 212 414 | 217 044 | 164 200 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 251 875 | 276 487 | 322 685 | 394 648 | 378 483 | 337 773 | 321 337 | 323 734 | 528 160 | 500 296 | 476 498 | 428 993 | 1 052 937 | 1 065 675 | 1 012 999 |
| Aktīvi kopā | 317 939 | 366 195 | 376 459 | 437 090 | 477 782 | 434 734 | 402 980 | 451 782 | 621 699 | 623 319 | 636 097 | 733 033 | 1 265 351 | 1 282 719 | 1 177 199 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 124 754 | 108 437 | 209 886 | 215 854 | 280 626 | 255 571 | 215 353 | 220 053 | 145 371 | 43 456 | 70 885 | 72 333 | 551 420 | 299 143 | 233 564 |
| Ilgtermiņa saistības | 65 511 | 105 168 | 92 092 | 104 759 | 59 536 | 38 930 | 36 497 | 36 497 | 85 668 | 70 414 | 54 948 | 41 815 | 257 035 | 353 173 | 365 094 |
| Saistības kopā | 190 265 | 213 605 | 301 978 | 320 613 | 340 162 | 294 501 | 251 850 | 256 550 | 231 039 | 113 870 | 125 833 | 114 148 | 808 455 | 652 316 | 598 658 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 30 152 | 24 916 | -78 109 | 10 500 | 21 143 | 2613 | 10 897 | 44 102 | 195 428 | 118 789 | 815 | 108 621 | -161 989 | 173 507 | -51 862 |
| Pašu kapitāls kopā | 127 674 | 152 590 | 74 481 | 116 477 | 137 620 | 140 233 | 151 130 | 195 232 | 390 660 | 509 449 | 510 264 | 618 885 | 456 896 | 630 403 | 578 541 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 69 115 | 162 696 | 64 121 | 113 959 | 174 225 | 79 969 | 162 102 | 113 151 | 210 185 | 257 939 | 169 331 | 385 495 | 168 339 | 117 943 | 214 964 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 30 152 | 24 916 | -78 109 | 10 500 | 21 143 | 2613 | 10 897 | 44 102 | 212 690 | 126 104 | 4091 | 118 447 | -150 736 | 215 887 | -17 202 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 30 152 | 24 916 | -78 109 | 10 500 | 21 143 | 2613 | 10 897 | 44 102 | 195 428 | 118 789 | 815 | 116 121 | -161 989 | 173 507 | -51 862 |
| Pārskata gada peļņa | 30 152 | 24 916 | -78 109 | 10 500 | 21 143 | 2613 | 10 897 | 44 102 | 195 428 | 118 789 | 815 | 108 621 | -161 989 | 173 507 | -51 862 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sēlpils pagasta Bārzdiņa zemnieku saimniecība "STRĒLNIEKI"
Pārskats
Sēlpils pagasta Bārzdiņa zemnieku saimniecība "STRĒLNIEKI" (reģ. nr. 45404000655) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Jēkabpils nov., Sēlpils pag., Sēlija, Centra iela 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 214 964 €, par 82,3% vairāk nekā gadu iepriekš (117 943 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 8,4% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 51 862 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 12 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 71 655 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 177 199 € un pašu kapitāls 578 541 € (49,1% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.