Lauksaimniecības kooperatīvā sabiedrība "Ezernieki-2"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 7913 | 2947 | 2290 | 2460 | 1937 | 4557 | 3672 | 6049 | 11 715 | 8261 | 9806 | 8222 | 5391 | 2340 | 3258 | 4501 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 4052 | 3574 | 2942 | 1939 | 2249 | 1892 | 1562 | 1236 | 1069 | 1513 | 1252 | 1043 | 782 | 467 | 261 | 235 |
| Aktīvi kopā | 11 965 | 6521 | 5232 | 4399 | 4186 | 6449 | 5234 | 7285 | 12 784 | 9774 | 11 058 | 9265 | 6173 | 2807 | 3519 | 4736 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2315 | 3061 | 11 976 | 5535 | 7492 | 3516 | 832 | 755 | 696 | 966 | 687 | 257 | 2467 | 3550 | 6407 | 4632 |
| Ilgtermiņa saistības | 8394 | 8394 | 8394 | 8394 | 11 944 | 11 770 | 11 770 | 11 770 | 11 770 | 11 770 | 11 770 | 11 770 | 11 770 | 11 770 | 11 770 | 11 770 |
| Saistības kopā | 10 709 | 11 455 | 20 370 | 13 929 | 19 436 | 15 286 | 12 602 | 12 525 | 12 466 | 12 736 | 12 457 | 12 027 | 14 237 | 15 320 | 18 177 | 16 402 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -3131 | -6190 | -10 204 | 5608 | -1690 | 6413 | 1469 | 2128 | 5558 | -3280 | 1563 | -1363 | -5302 | -4449 | -2145 | 2993 |
| Pašu kapitāls kopā | 1256 | -4934 | -15 138 | -9530 | -15 250 | -8837 | -7368 | -5240 | 318 | -2962 | -1399 | -2762 | -8064 | -12 513 | -14 658 | -11 666 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 26 141 | 23 304 | 23 230 | 16 335 | 22 178 | 17 545 | 6087 | 1294 | 0 | 0 | 2324 | 1820 | 1077 | 138 | 1032 | 5457 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -2925 | -5679 | -10 204 | 6720 | -780 | 8267 | 1469 | 2224 | 5558 | -3280 | 1594 | -1363 | -5302 | -4449 | -2095 | 2993 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2918 | -5678 | -10 204 | 6720 | -780 | 8267 | 1469 | 2224 | 5558 | -3280 | 1594 | -1363 | -5302 | -4449 | -2095 | 2993 |
| Pārskata gada peļņa | -3131 | -6190 | -10 204 | 5608 | -1690 | 6413 | 1469 | 2128 | 5558 | -3280 | 1563 | -1363 | -5302 | -4449 | -2145 | 2993 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 7 | 5 | 5 | 4 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Lauksaimniecības kooperatīvā sabiedrība "Ezernieki-2"
Pārskats
Lauksaimniecības kooperatīvā sabiedrība "Ezernieki-2" (reģ. nr. 45903001388) ir kooperatīvā sabiedrība. Uzņēmums reģistrēts 1993. gadā un reģistrā ir jau 33 gadus. Juridiskā adrese: Krāslavas nov., Ezernieku pag., Ezernieki, "Darbnīcas".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 5457 €, par 429% vairāk nekā gadu iepriekš (1032 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 9,9% gadā. 2025. gada peļņa bija 2993 € (54,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 7 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 5457 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-11 666 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.