Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EL-REDA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 27 515 | 41 111 | 48 201 | 59 880 | 95 240 | 106 209 | 123 685 | 114 988 | 139 973 | 117 025 | 140 395 | 145 756 | 149 966 | 145 360 | 145 708 | 156 095 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2778 | 2493 | 2346 | 2355 | 3046 | 2415 | 2020 | 982 | 490 | 168 | 0 | 453 | 1020 | 1020 | 1485 | 1485 |
| Aktīvi kopā | 30 293 | 43 604 | 50 547 | 62 235 | 98 286 | 108 624 | 125 705 | 115 970 | 140 463 | 117 193 | 140 395 | 146 209 | 150 986 | 146 380 | 147 193 | 157 580 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 37 801 | 56 155 | 72 180 | 95 349 | 163 715 | 2827 | 38 852 | 72 890 | 109 740 | 90 569 | 121 151 | 150 856 | 172 411 | 194 219 | 215 568 | 239 085 |
| Ilgtermiņa saistības | 50 000 | 50 000 | 50 000 | 50 000 | 71 144 | 71 144 | 71 144 | 71 144 | 71 144 | 71 194 | 71 194 | 71 194 | 71 144 | 71 144 | 71 144 | 71 144 |
| Saistības kopā | 87 801 | 106 155 | 122 180 | 145 349 | 234 859 | 73 971 | 109 996 | 144 034 | 180 884 | 161 763 | 192 345 | 222 050 | 243 555 | 265 363 | 286 712 | 310 229 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -4722 | -5043 | -9082 | -11 144 | -18 313 | -16 124 | -18 944 | -43 773 | -12 357 | -4150 | -7380 | -23 891 | -16 728 | -26 414 | -20 536 | -13 130 |
| Pašu kapitāls kopā | -57 508 | -62 551 | -71 633 | -83 114 | -136 573 | 34 653 | 15 709 | -28 064 | -40 421 | -44 570 | -51 950 | -75 841 | -92 569 | -118 983 | -139 519 | -152 649 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 33 644 | 28 429 | 22 062 | 20 061 | 29 239 | 25 724 | 25 761 | 11 671 | 10 982 | 13 913 | 12 623 | 17 015 | 7632 | 8809 | 5922 | 7228 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -4643 | -5043 | -9030 | -11 082 | -18 225 | -16 036 | -18 944 | -43 773 | -12 357 | -4150 | -7380 | -23 891 | -16 728 | -26 414 | -20 536 | -13 130 |
| EBITDA | -4643 | -5043 | -9030 | -11 082 | -18 225 | -16 036 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | -4643 | -5043 | -9030 | -11 082 | -18 225 | -16 036 | -18 944 | -43 773 | -12 357 | -4150 | -7380 | -23 891 | -16 728 | -26 414 | -20 536 | -13 130 |
| Pārskata gada peļņa | -4722 | -5043 | -9082 | -11 144 | -18 313 | -16 124 | -18 944 | -43 773 | -12 357 | -4150 | -7380 | -23 891 | -16 728 | -26 414 | -20 536 | -13 130 |
| Darbaspēka izmaksas | 0 | 0 | 0 | 0 | 7444 | 6827 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 7 | 6 | 6 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 2 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EL-REDA"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EL-REDA" (reģ. nr. 45903001706) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1993. gadā un reģistrā ir jau 33 gadus. Juridiskā adrese: Krāslavas nov., Krāslava, Vienības iela 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 7228 €, par 22,1% vairāk nekā gadu iepriekš (5922 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 9,7% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 13 130 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (16). 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 7228 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (55%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-152 649 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.