Rumbas pagasta zemnieku saimniecība "RUGĀTI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 42 436 | 69 692 | 140 183 | 110 944 | 127 718 | 117 515 | 149 556 | 261 992 | 169 513 | 212 539 | 63 856 | 52 322 | 69 039 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 45 364 | 89 502 | 131 734 | 161 669 | 292 842 | 291 927 | 301 268 | 648 174 | 682 497 | 729 936 | 752 413 | 621 986 | 503 565 |
| Aktīvi kopā | 87 800 | 159 194 | 271 917 | 272 613 | 420 560 | 409 442 | 450 824 | 910 166 | 852 010 | 942 475 | 816 269 | 674 308 | 572 604 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 12 664 | 10 801 | 52 090 | 33 492 | 43 905 | 32 389 | 23 791 | 264 842 | 84 939 | 85 386 | 116 517 | 102 185 | 73 892 |
| Ilgtermiņa saistības | 12 920 | 30 726 | 46 045 | 64 035 | 116 807 | 87 150 | 84 188 | 188 558 | 253 644 | 252 954 | 200 834 | 123 546 | 71 370 |
| Saistības kopā | 25 584 | 41 527 | 98 135 | 97 527 | 160 712 | 119 539 | 107 979 | 453 400 | 338 583 | 338 340 | 317 351 | 225 731 | 145 262 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 23 406 | 29 141 | 56 115 | 45 641 | 84 762 | 30 055 | 52 942 | 113 921 | 56 660 | 90 708 | -105 217 | -50 340 | -21 235 |
| Pašu kapitāls kopā | 62 216 | 117 667 | 173 782 | 175 086 | 259 848 | 289 903 | 342 845 | 456 766 | 513 427 | 604 135 | 498 918 | 448 577 | 427 342 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 74 016 | 110 085 | 208 046 | 186 419 | 228 244 | 133 130 | 224 943 | 394 625 | 279 577 | 369 893 | 224 108 | 218 996 | 267 907 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 27 566 | 33 421 | 61 853 | 45 641 | 84 762 | 30 055 | 52 942 | 113 921 | 56 660 | 90 708 | -105 217 | -50 340 | -21 235 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 25 306 | 32 076 | 60 032 | 45 641 | 84 762 | 30 055 | 52 942 | 113 921 | 56 660 | 90 708 | -105 217 | -50 340 | -21 235 |
| Pārskata gada peļņa | 23 406 | 29 141 | 56 115 | 45 641 | 84 762 | 30 055 | 52 942 | 113 921 | 56 660 | 90 708 | -105 217 | -50 340 | -21 235 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 44 337 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Rumbas pagasta zemnieku saimniecība "RUGĀTI"
Pārskats
Rumbas pagasta zemnieku saimniecība "RUGĀTI" (reģ. nr. 46101006730) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Kuldīgas nov., Padures pag., "Viesturi".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 267 907 €, par 22,3% vairāk nekā gadu iepriekš (218 996 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 11,3% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 21 235 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 10 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4 (gadu iepriekš 5). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 66 977 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 572 604 € un pašu kapitāls 427 342 € (74,6% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.