Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ITU VĀRPIŅA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 25 207 | 32 380 | 36 006 | 39 898 | 54 386 | 26 264 | 40 254 | 40 603 | 41 819 | 40 656 | 41 570 | 59 733 | 89 150 | 115 903 | 112 166 | 116 649 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 20 475 | 19 102 | 18 332 | 17 253 | 22 188 | 27 451 | 31 231 | 28 898 | 24 008 | 18 403 | 19 127 | 21 193 | 29 747 | 32 358 | 33 863 | 24 257 |
| Aktīvi kopā | 45 682 | 51 482 | 54 338 | 57 151 | 76 574 | 53 715 | 71 485 | 69 501 | 65 827 | 59 059 | 60 697 | 80 926 | 118 897 | 148 261 | 146 029 | 140 906 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 26 860 | 18 533 | 15 304 | 17 266 | 22 055 | 25 887 | 26 629 | 30 282 | 37 924 | 31 690 | 36 049 | 39 834 | 39 418 | 50 322 | 42 444 | 47 475 |
| Ilgtermiņa saistības | 16 000 | 41 000 | 41 000 | 40 020 | 49 843 | 41 270 | 53 972 | 58 342 | 62 321 | 53 750 | 40 038 | 29 910 | 22 710 | 18 510 | 11 310 | 7110 |
| Saistības kopā | 42 860 | 59 533 | 56 304 | 57 286 | 71 898 | 67 157 | 80 601 | 88 624 | 100 245 | 85 440 | 76 087 | 69 744 | 62 128 | 68 832 | 53 754 | 54 585 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -3944 | -10 873 | 6085 | 1832 | 4867 | -18 111 | 4327 | -10 007 | -15 295 | 8037 | 10 991 | 26 572 | 45 587 | 22 660 | 12 846 | -5954 |
| Pašu kapitāls kopā | 2822 | -8051 | -1966 | -135 | 4676 | -13 442 | -9116 | -19 123 | -34 418 | -26 381 | -15 390 | 11 182 | 56 769 | 79 429 | 92 275 | 86 321 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 215 863 | 238 233 | 251 493 | 243 102 | 371 693 | 377 136 | 406 238 | 427 924 | 455 664 | 496 620 | 577 601 | 645 635 | 715 379 | 748 383 | 784 123 | 776 282 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -3934 | -10 746 | 6177 | 1914 | 5061 | -17 932 | 4327 | -10 007 | -15 294 | 8037 | 10 991 | 26 572 | 45 587 | 22 660 | 12 846 | -5954 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -3935 | -10 762 | 6142 | 1889 | 4949 | -17 932 | 4327 | -10 007 | -15 294 | 8037 | 10 991 | 26 572 | 45 587 | 22 660 | 12 846 | -5954 |
| Pārskata gada peļņa | -3944 | -10 873 | 6085 | 1832 | 4867 | -18 111 | 4327 | -10 007 | -15 295 | 8037 | 10 991 | 26 572 | 45 587 | 22 660 | 12 846 | -5954 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 7 | 8 | 8 | 8 | 7 | 9 | 10 | 9 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ITU VĀRPIŅA"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ITU VĀRPIŅA" (reģ. nr. 46102001247) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1993. gadā un reģistrā ir jau 33 gadus. Juridiskā adrese: Kuldīgas nov., Vārmes pag., Vārme, "Vārpiņa".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 776 282 €, par 1,0% mazāk nekā gadu iepriekš (784 123 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 8,9% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 5954 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 10 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 9 (gadu iepriekš 10). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 86 254 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 140 906 € un pašu kapitāls 86 321 € (61,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (75%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.