SIA "Klīnika ZINTA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 200 000 € (12% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 157 826 | 237 529 | 178 727 | 236 492 | 485 776 | 569 713 | 474 097 | 594 238 | 503 658 | 745 576 | 588 368 | 579 009 | 683 271 | 636 793 | 612 881 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 319 149 | 334 968 | 307 050 | 453 482 | 403 966 | 436 307 | 415 694 | 386 700 | 372 494 | 559 019 | 906 661 | 1 187 608 | 1 158 976 | 1 292 103 | 1 318 322 |
| Aktīvi kopā | 476 975 | 572 497 | 485 777 | 689 974 | 889 742 | 1 006 020 | 889 791 | 980 938 | 876 152 | 1 304 595 | 1 495 029 | 1 766 617 | 1 842 247 | 1 928 896 | 1 931 203 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 65 927 | 56 698 | 53 169 | 83 948 | 43 598 | 61 744 | 50 650 | 59 385 | 90 843 | 92 475 | 156 714 | 179 333 | 239 272 | 230 605 | 261 433 |
| Ilgtermiņa saistības | 112 735 | 75 944 | 44 530 | 21 941 | 21 051 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 178 662 | 132 642 | 97 699 | 105 889 | 64 649 | 61 744 | 50 650 | 59 385 | 90 843 | 92 475 | 156 714 | 179 333 | 239 272 | 230 605 | 261 433 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 80 878 | 141 519 | 123 789 | 183 881 | 237 162 | 321 813 | 254 864 | 382 412 | 372 601 | 426 811 | 326 195 | 248 969 | 215 691 | 295 316 | 171 479 |
| Pašu kapitāls kopā | 291 605 | 433 124 | 379 827 | 564 326 | 801 451 | 944 276 | 839 141 | 921 553 | 785 309 | 1 212 120 | 1 338 315 | 1 587 284 | 1 602 975 | 1 698 291 | 1 669 770 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 388 717 | 472 357 | 497 243 | 784 393 | 948 005 | 1 061 705 | 994 419 | 1 198 059 | 1 377 059 | 1 368 723 | 1 666 370 | 1 867 015 | 2 338 560 | 2 737 462 | 2 853 844 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 93 966 | 166 032 | 151 115 | 214 279 | 282 233 | 377 375 | 301 256 | 382 422 | 372 601 | 426 824 | 376 195 | 248 969 | 265 691 | 345 316 | 221 438 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 93 966 | 166 032 | 151 115 | 214 279 | 282 233 | 377 375 | 301 256 | 382 422 | 372 601 | 426 824 | 376 195 | 248 969 | 265 691 | 345 316 | 222 482 |
| Pārskata gada peļņa | 80 878 | 141 519 | 123 789 | 183 881 | 237 162 | 321 813 | 254 864 | 382 412 | 372 601 | 426 811 | 326 195 | 248 969 | 215 691 | 295 316 | 171 479 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 28 | 28 | 28 | 30 | 32 | 34 | 32 | 35 | 36 | 36 | 35 | 35 | 39 | 40 | 39 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 160 000 | 0 | 178 988 | 359 999 | 300 000 | 508 845 | 0 | 200 000 | 0 | 200 000 | 200 000 | 200 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Klīnika ZINTA"
Pārskats
SIA "Klīnika ZINTA" (reģ. nr. 46102001764) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1993. gadā un reģistrā ir jau 33 gadus. Juridiskā adrese: Ventspils, Lielā Dzirnavu iela 18.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2 853 844 €, par 4,3% vairāk nekā gadu iepriekš (2 737 462 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 15,3% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gada peļņa bija 171 479 € (6,0% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (15). 2025. gadā darbinieku skaits bija 39 (gadu iepriekš 40). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 73 175 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 931 203 € un pašu kapitāls 1 669 770 € (86,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.