SIA "MEISTARS LV"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 14 000 € (22% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 128 675 | 145 107 | 155 840 | 247 532 | 244 583 | 254 011 | 259 344 | 253 773 | 247 308 | 240 813 | 243 638 | 246 594 | 240 213 | 251 800 | 235 449 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 48 032 | 35 320 | 28 420 | 37 953 | 35 070 | 29 843 | 24 834 | 21 590 | 18 201 | 15 637 | 14 508 | 13 856 | 13 650 | 5046 | 3697 |
| Aktīvi kopā | 176 707 | 180 427 | 184 260 | 285 485 | 279 653 | 283 854 | 284 178 | 275 363 | 265 509 | 256 450 | 258 146 | 260 450 | 253 863 | 256 846 | 239 146 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 7459 | 13 494 | 11 203 | 30 128 | 26 358 | 32 169 | 35 662 | 31 683 | 29 609 | 24 736 | 31 926 | 39 042 | 38 729 | 33 056 | 38 682 |
| Ilgtermiņa saistības | 146 000 | 144 500 | 153 000 | 226 699 | 224 645 | 223 245 | 220 000 | 214 700 | 205 000 | 198 930 | 196 600 | 189 000 | 184 730 | 159 830 | 149 000 |
| Saistības kopā | 153 459 | 157 994 | 164 203 | 256 827 | 251 003 | 255 414 | 255 662 | 246 383 | 234 609 | 223 666 | 228 526 | 228 042 | 223 459 | 192 886 | 187 682 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 8 | 17 | 57 | 201 | 250 | 40 | 116 | 580 | 2500 | 1884 | 1220 | 4008 | 2004 | 35 560 | 1504 |
| Pašu kapitāls kopā | 20 029 | 20 046 | 20 057 | 28 658 | 28 650 | 28 440 | 28 516 | 28 980 | 30 900 | 32 784 | 29 620 | 32 408 | 30 404 | 63 960 | 51 464 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 261 658 | 258 171 | 259 835 | 376 737 | 321 703 | 312 461 | 328 233 | 344 334 | 384 125 | 341 608 | 448 984 | 524 349 | 466 032 | 436 142 | 438 799 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 2861 | 2857 | 1594 | 3825 | 3926 | 276 | 488 | 590 | 2500 | 1884 | 2316 | 4313 | 3006 | 36 061 | 5004 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2861 | 2857 | 1594 | 3825 | 3926 | 276 | 488 | 590 | 2500 | 1884 | 2316 | 4313 | 3006 | 36 061 | 5004 |
| Pārskata gada peļņa | 8 | 17 | 57 | 201 | 250 | 40 | 116 | 580 | 2500 | 1884 | 1220 | 4008 | 2004 | 35 560 | 1504 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 9 | 9 | 7 | 8 | 8 | 8 | 8 | 7 | 7 | 6 | 7 | 7 | 7 | 6 | 6 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 580 | 0 | 4384 | 1220 | 4008 | 2004 | 14 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "MEISTARS LV"
Pārskats
SIA "MEISTARS LV" (reģ. nr. 46102003411) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1995. gadā un reģistrā ir jau 31 gadu. Juridiskā adrese: Kuldīgas nov., Kuldīga, Tehnikas iela 4B.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 438 799 €, par 0,6% vairāk nekā gadu iepriekš (436 142 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 3,8% gadā. 2025. gada peļņa bija 1504 € (0,3% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (15). 2025. gadā darbinieku skaits bija 6. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 73 133 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 239 146 € un pašu kapitāls 51 464 € (21,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.