SIA "INITA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 4475 | 4435 | 4889 | 4188 | 4443 | 4802 | 7113 | 5274 | 5947 | 6132 | 6261 | 5695 | 7070 | 7620 | 9427 | 7970 | 6131 | 5766 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 3172 | 2645 | 2831 | 2474 | 2183 | 1752 | 2611 | 2248 | 2310 | 2312 | 1816 | 1539 | 1348 | 1195 | 1092 | 1596 | 1176 | 555 |
| Aktīvi kopā | 7647 | 7080 | 7720 | 6662 | 6626 | 6554 | 9724 | 7522 | 8257 | 8444 | 8077 | 7234 | 8418 | 8815 | 10 519 | 9566 | 7307 | 6321 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 5278 | 5124 | 5198 | 5233 | 13 476 | 6142 | 7078 | 6222 | 8325 | 8053 | 10 000 | 9795 | 9492 | 8324 | 6580 | 9666 | 10 324 | 8505 |
| Ilgtermiņa saistības | 5600 | 5600 | 6250 | 6250 | 0 | 6250 | 8893 | 8893 | 8893 | 8893 | 8893 | 8893 | 8893 | 8893 | 8893 | 8893 | 11 421 | 21 142 |
| Saistības kopā | 10 878 | 10 724 | 11 448 | 11 483 | 13 476 | 12 392 | 15 971 | 15 115 | 17 218 | 16 946 | 18 893 | 18 688 | 18 385 | 17 217 | 15 473 | 18 559 | 21 745 | 29 647 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1491 | -413 | -84 | -1092 | -2029 | 1012 | 2059 | -1346 | -1368 | 460 | -2314 | -638 | 1487 | 1564 | 3448 | -4039 | -5445 | -8888 |
| Pašu kapitāls kopā | -3231 | -3644 | -3728 | -4821 | -6850 | -5838 | -6247 | -7593 | -8961 | -8502 | -10 816 | -11 454 | -9967 | -8402 | -4954 | -8993 | -14 438 | -23 326 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 94 813 | 96 238 | 107 000 | 106 734 | 97 800 | 108 188 | 156 511 | 151 252 | 140 593 | 141 388 | 145 435 | 150 619 | 166 306 | 169 406 | 181 324 | 187 591 | 184 608 | 171 654 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1491 | -413 | -84 | -1092 | -2029 | 1012 | 2059 | -1346 | -1368 | 460 | -2294 | -638 | 1487 | 1564 | 3448 | -4039 | -5445 | -8888 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1491 | -413 | -84 | -1092 | -2029 | 1012 | 2059 | -1346 | -1368 | 460 | -2294 | -638 | 1487 | 1564 | 3448 | -4039 | -5445 | -8888 |
| Pārskata gada peļņa | -1491 | -413 | -84 | -1092 | -2029 | 1012 | 2059 | -1346 | -1368 | 460 | -2314 | -638 | 1487 | 1564 | 3448 | -4039 | -5445 | -8888 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 6 | 5 | 5 | 6 | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "INITA"
Pārskats
SIA "INITA" (reģ. nr. 46103001579) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1993. gadā un reģistrā ir jau 33 gadus. Juridiskā adrese: Kuldīgas nov., Skrundas pag., Ciecere, Cieceres iela 11 - 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 171 654 €, par 7,0% mazāk nekā gadu iepriekš (184 608 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 3,6% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 8888 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 6 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 42 914 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-23 326 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.