Piensaimnieku kooperatīvā sabiedrība "KALNMUIŽA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 33 734 | 34 413 | 43 840 | 59 401 | 65 218 | 59 598 | 64 216 | 59 129 | 83 516 | 58 512 | 108 232 | 96 694 | 142 591 | 171 610 | 125 848 | 145 029 | 159 417 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 4016 | 19 844 | 30 833 | 23 661 | 16 241 | 7763 | 6537 | 3687 | 20 016 | 38 455 | 32 966 | 24 536 | 17 406 | 8717 | 30 936 | 25 085 | 18 076 |
| Aktīvi kopā | 37 750 | 54 257 | 74 673 | 83 062 | 81 459 | 67 361 | 70 753 | 62 816 | 103 532 | 96 967 | 141 198 | 121 230 | 159 997 | 180 327 | 156 784 | 170 114 | 177 493 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 18 683 | 25 780 | 31 471 | 51 322 | 39 634 | 25 476 | 37 911 | 0 | 0 | 56 129 | 94 656 | 51 928 | 71 977 | 80 849 | 65 088 | 80 505 | 72 323 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 43 392 | 56 167 | 0 | 0 | 0 | 9000 | 6000 | 3000 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 18 683 | 25 780 | 31 471 | 51 322 | 39 634 | 25 476 | 37 911 | 43 392 | 56 167 | 56 129 | 94 656 | 51 928 | 80 977 | 86 849 | 68 088 | 80 505 | 72 323 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -865 | 9460 | -160 | -7663 | 13 519 | -7797 | -7368 | -13 353 | 25 411 | 1689 | 5718 | 22 760 | 9746 | 14 472 | -4796 | 1018 | 15 540 |
| Pašu kapitāls kopā | 19 067 | 28 477 | 43 202 | 31 740 | 41 825 | 41 885 | 32 842 | 19 424 | 47 365 | 40 838 | 46 542 | 69 302 | 79 020 | 93 478 | 88 696 | 89 609 | 105 170 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 286 862 | 558 414 | 773 129 | 702 048 | 830 871 | 1 158 837 | 927 572 | 872 503 | 1 271 605 | 1 078 811 | 1 016 935 | 976 629 | 1 129 584 | 1 548 736 | 1 128 339 | 1 344 868 | 1 505 143 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -882 | 9447 | -160 | -7663 | 13 519 | -7797 | -7368 | -13 353 | 25 411 | 1689 | 5718 | 22 760 | 9746 | 14 472 | -4796 | 1018 | 15 540 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -865 | 9460 | -160 | -7663 | 13 519 | -7797 | -7368 | -13 353 | 25 411 | 1689 | 5718 | 22 760 | 9746 | 14 472 | -4796 | 1018 | 15 540 |
| Pārskata gada peļņa | -865 | 9460 | -160 | -7663 | 13 519 | -7797 | -7368 | -13 353 | 25 411 | 1689 | 5718 | 22 760 | 9746 | 14 472 | -4796 | 1018 | 15 540 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 3799 | 3434 | 0 | 1675 | 0 | 0 | 8216 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Piensaimnieku kooperatīvā sabiedrība "KALNMUIŽA"
Pārskats
Piensaimnieku kooperatīvā sabiedrība "KALNMUIŽA" (reģ. nr. 46103001920) ir kooperatīvā sabiedrība. Uzņēmums reģistrēts 1993. gadā un reģistrā ir jau 33 gadus. Juridiskā adrese: Kuldīgas nov., Rudbāržu pag., Rudbārži, Graudu iela 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 505 143 €, par 11,9% vairāk nekā gadu iepriekš (1 344 868 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 10,9% gadā. 2025. gada peļņa bija 15 540 € (1,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 301 029 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 177 493 € un pašu kapitāls 105 170 € (59,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.