SIA "ROJA F.C.T."Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 369 796 | 172 661 | 346 755 | 382 949 | 407 170 | 248 827 | 255 286 | 239 593 | 272 925 | 371 179 | 473 308 | 668 470 | 607 600 | 423 702 | 485 427 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 387 374 | 439 533 | 308 794 | 689 368 | 761 111 | 581 051 | 432 281 | 314 852 | 235 107 | 170 236 | 123 728 | 101 841 | 76 831 | 63 633 | 54 594 |
| Aktīvi kopā | 757 170 | 612 194 | 655 549 | 1 072 317 | 1 168 281 | 829 878 | 687 567 | 554 445 | 508 032 | 541 415 | 597 036 | 770 311 | 684 431 | 487 335 | 540 021 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 265 757 | 145 649 | 40 169 | 74 763 | 173 544 | 116 977 | 121 580 | 102 528 | 149 757 | 249 387 | 132 647 | 182 232 | 227 838 | 40 842 | 47 078 |
| Ilgtermiņa saistības | 173 751 | 153 896 | 150 128 | 297 760 | 362 010 | 259 452 | 167 905 | 103 768 | 80 388 | 57 472 | 130 349 | 155 414 | 21 103 | 8980 | 0 |
| Saistības kopā | 439 508 | 299 545 | 190 297 | 372 523 | 535 554 | 376 429 | 289 485 | 206 296 | 230 145 | 306 859 | 262 996 | 337 646 | 248 941 | 49 822 | 47 078 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 6402 | -8125 | 48 328 | 39 716 | 21 433 | -8136 | 94 633 | 90 067 | 20 334 | -43 331 | 99 484 | 98 625 | 2825 | 2023 | 55 430 |
| Pašu kapitāls kopā | 317 662 | 309 537 | 459 638 | 693 722 | 624 035 | 453 449 | 398 082 | 348 149 | 277 887 | 234 556 | 334 040 | 432 665 | 435 490 | 437 513 | 492 943 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 495 428 | 375 030 | 1 047 783 | 1 021 057 | 497 513 | 480 441 | 635 722 | 963 241 | 1 150 413 | 947 173 | 704 017 | 1 624 467 | 930 529 | 801 421 | 790 450 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 3746 | -5122 | 48 862 | 46 001 | 31 335 | -15 308 | 76 832 | 90 519 | 21 273 | -42 786 | 99 586 | 98 953 | 2825 | 2023 | 55 430 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 3746 | -5122 | 48 862 | 46 001 | 31 335 | -15 308 | 76 832 | 90 519 | 20 650 | -43 328 | 99 531 | 98 953 | 2825 | 2023 | 55 430 |
| Pārskata gada peļņa | 6402 | -8125 | 48 328 | 39 716 | 21 433 | -8136 | 94 633 | 90 067 | 20 334 | -43 331 | 99 484 | 98 625 | 2825 | 2023 | 55 430 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 23 | 27 | 42 | 40 | 33 | 29 | 29 | 34 | 38 | 42 | 41 | 39 | 36 | 27 | 24 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 9120 | 162 450 | 150 000 | 140 000 | 90 596 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "ROJA F.C.T."
Pārskats
SIA "ROJA F.C.T." (reģ. nr. 46103003940) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1994. gadā un reģistrā ir jau 32 gadus. Juridiskā adrese: Talsu nov., Valdemārpils, Raiņa iela 10.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 790 450 €, par 1,4% mazāk nekā gadu iepriekš (801 421 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 3,4% gadā. 2025. gada peļņa bija 55 430 € (7,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 12 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 24 (gadu iepriekš 27). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 32 935 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 540 021 € un pašu kapitāls 492 943 € (91,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.