Limbažu rajona Limbažu pagasta zemnieku saimniecība "AVOTKALNI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 63 594 | 74 713 | 67 296 | 94 291 | 105 873 | 128 458 | 118 162 | 110 177 | 116 217 | 167 189 | 174 502 | 192 822 | 149 993 | 140 873 | 157 733 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 101 621 | 153 324 | 159 578 | 215 275 | 219 109 | 291 328 | 276 688 | 363 450 | 370 873 | 331 463 | 357 690 | 369 898 | 388 170 | 397 257 | 343 932 |
| Aktīvi kopā | 165 215 | 228 037 | 226 874 | 309 566 | 324 982 | 419 786 | 394 850 | 473 627 | 487 090 | 498 652 | 532 192 | 562 720 | 538 163 | 538 130 | 501 665 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 19 383 | 26 856 | 21 195 | 22 949 | 24 117 | 74 939 | 22 883 | 44 766 | 59 720 | 51 351 | 56 547 | 47 849 | 41 166 | 51 523 | 43 217 |
| Ilgtermiņa saistības | 58 794 | 101 390 | 89 666 | 102 539 | 108 486 | 109 855 | 123 759 | 147 811 | 109 640 | 72 849 | 87 610 | 73 023 | 105 585 | 119 051 | 77 838 |
| Saistības kopā | 78 177 | 128 246 | 110 861 | 125 488 | 132 603 | 184 794 | 146 642 | 192 577 | 169 360 | 124 200 | 144 157 | 120 872 | 146 751 | 170 574 | 121 055 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 15 794 | 12 753 | 15 711 | 19 008 | 8301 | 42 613 | 13 216 | 32 842 | 38 734 | 56 724 | 13 583 | 53 813 | -50 436 | -23 856 | 13 054 |
| Pašu kapitāls kopā | 87 038 | 99 791 | 116 013 | 184 078 | 192 379 | 234 992 | 248 208 | 281 050 | 317 730 | 374 452 | 388 035 | 441 848 | 391 412 | 367 556 | 380 610 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 79 368 | 75 650 | 79 920 | 119 066 | 91 994 | 110 430 | 173 167 | 162 515 | 179 268 | 165 616 | 194 964 | 299 897 | 201 519 | 251 700 | 317 627 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 20 662 | 18 646 | 25 214 | 24 834 | 15 104 | 49 231 | 21 695 | 41 013 | 46 744 | 62 869 | 18 887 | 59 969 | -43 103 | -14 471 | 18 921 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 16 238 | 13 174 | 16 178 | 19 282 | 9153 | 42 613 | 13 216 | 33 118 | 38 749 | 56 724 | 14 126 | 55 713 | -49 911 | -23 831 | 13 433 |
| Pārskata gada peļņa | 15 794 | 12 753 | 15 711 | 19 008 | 8301 | 42 613 | 13 216 | 32 842 | 38 734 | 56 724 | 13 583 | 53 813 | -50 436 | -23 856 | 13 054 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2054 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Limbažu rajona Limbažu pagasta zemnieku saimniecība "AVOTKALNI"
Pārskats
Limbažu rajona Limbažu pagasta zemnieku saimniecība "AVOTKALNI" (reģ. nr. 46601007136) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Limbažu nov., Limbažu pag., "Avotkalni".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 317 627 €, par 26,2% vairāk nekā gadu iepriekš (251 700 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 10,4% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gada peļņa bija 13 054 € (4,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 13 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 79 407 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 501 665 € un pašu kapitāls 380 610 € (75,9% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.