Limbažu rajona Ainažu pilsētas zemnieku saimniecība "IRNUMI-2"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 690 439 | 1 093 466 | 1 086 198 | 591 405 | 376 739 | 443 613 | 320 063 | 297 969 | 157 220 | 269 061 | 175 655 | 122 605 | 98 453 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 271 465 | 360 481 | 347 139 | 862 736 | 1 025 481 | 988 635 | 903 984 | 839 482 | 929 594 | 1 071 343 | 1 106 410 | 1 154 954 | 1 109 121 |
| Aktīvi kopā | 961 904 | 1 453 947 | 1 433 337 | 1 454 141 | 1 402 220 | 1 432 248 | 1 224 047 | 1 137 451 | 1 086 814 | 1 340 404 | 1 282 065 | 1 277 559 | 1 207 574 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 12 148 | 37 289 | 19 890 | 32 708 | 15 990 | 15 363 | 34 923 | 21 479 | 12 640 | 11 971 | 40 419 | 21 737 | 23 445 |
| Ilgtermiņa saistības | 18 628 | 10 338 | 0 | 44 000 | 32 000 | 20 000 | 98 000 | 90 000 | 90 000 | 90 000 | 97 325 | 109 521 | 102 196 |
| Saistības kopā | 30 776 | 47 627 | 19 890 | 76 708 | 47 990 | 35 363 | 132 923 | 111 479 | 102 640 | 101 971 | 137 744 | 131 258 | 125 641 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 64 208 | 161 514 | 87 237 | -36 014 | 43 462 | 137 099 | 5351 | -65 152 | -41 798 | 154 292 | -94 112 | 1981 | -64 368 |
| Pašu kapitāls kopā | 929 517 | 1 406 320 | 1 413 447 | 1 377 433 | 1 354 230 | 1 396 885 | 1 091 124 | 1 025 972 | 984 174 | 1 238 433 | 1 144 321 | 1 146 301 | 1 081 933 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 536 852 | 911 606 | 670 360 | 488 636 | 589 887 | 853 717 | 442 071 | 257 539 | 273 214 | 379 114 | 174 706 | 180 108 | 140 160 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 72 285 | 178 888 | 99 769 | -39 914 | 55 646 | 136 480 | 5286 | -62 202 | -42 651 | 154 534 | -93 921 | 2023 | -64 360 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 71 059 | 188 970 | 109 599 | -36 014 | 43 462 | 137 722 | 5883 | -64 886 | -41 564 | 154 534 | -93 921 | 2023 | -64 360 |
| Pārskata gada peļņa | 64 208 | 161 514 | 87 237 | -36 014 | 43 462 | 137 099 | 5351 | -65 152 | -41 798 | 154 292 | -94 112 | 1981 | -64 368 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 13 | 11 | 11 | 12 | 11 | 9 | 9 | 8 | 7 | 5 | 4 | 4 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 70 000 | 70 000 | 0 | 66 665 | 94 444 | 311 112 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Limbažu rajona Ainažu pilsētas zemnieku saimniecība "IRNUMI-2"
Pārskats
Limbažu rajona Ainažu pilsētas zemnieku saimniecība "IRNUMI-2" (reģ. nr. 46601007507) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Limbažu nov., Ainažu pag., "Irnumi" - 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 140 160 €, par 22,2% mazāk nekā gadu iepriekš (180 108 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 10,6% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2013–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 64 368 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 8 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5 (gadu iepriekš 4). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 28 032 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 207 574 € un pašu kapitāls 1 081 933 € (89,6% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.