Limbažu rajona Salacas pagasta zemnieku saimniecība "TOBERKALNI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 17 183 | 19 806 | 30 543 | 29 960 | 57 037 | 55 404 | 73 410 | 74 294 | 60 669 | 40 762 | 56 885 | 73 248 | 95 330 | 42 818 | 14 523 | 9172 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 11 427 | 23 307 | 20 483 | 23 373 | 42 993 | 37 904 | 37 732 | 44 489 | 39 899 | 43 227 | 46 510 | 43 268 | 40 130 | 64 545 | 32 219 | 17 684 |
| Aktīvi kopā | 28 610 | 43 113 | 51 026 | 53 333 | 100 030 | 93 308 | 111 142 | 118 783 | 100 568 | 83 989 | 103 395 | 116 516 | 135 460 | 107 363 | 46 742 | 26 856 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2535 | 7267 | 4795 | 4633 | 3504 | 2070 | 343 | 0 | 0 | 1170 | 1170 | 1170 | 3785 | 2235 | 28 | 50 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 4947 | 2545 | 0 | 0 | 0 | 2428 | 839 | 1876 | 1594 | 1380 | 5540 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 2535 | 12 214 | 7340 | 4633 | 3504 | 2070 | 2771 | 839 | 1876 | 2764 | 2550 | 6710 | 3785 | 2235 | 28 | 50 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 15 279 | 24 084 | 18 110 | 18 130 | 26 991 | 6172 | 17 708 | 13 655 | 2265 | -8167 | 19 621 | 8961 | 26 669 | -26 547 | -44 447 | -19 908 |
| Pašu kapitāls kopā | 26 075 | 30 899 | 43 686 | 48 700 | 96 284 | 90 089 | 107 796 | 117 369 | 98 692 | 81 225 | 100 845 | 109 806 | 131 675 | 105 128 | 46 714 | 26 806 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 33 931 | 53 588 | 48 518 | 62 354 | 76 175 | 57 493 | 62 568 | 85 521 | 78 268 | 73 452 | 73 666 | 81 465 | 104 187 | 82 183 | 9499 | 2167 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 15 663 | 25 193 | 18 677 | 19 059 | 27 507 | 6650 | 17 708 | 13 655 | 2297 | -7957 | 19 621 | 9409 | 28 153 | -22 409 | -44 440 | -19 858 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 15 645 | 25 153 | 18 299 | 18 872 | 27 430 | 6650 | 17 708 | 13 655 | 2297 | -7957 | 19 621 | 9409 | 28 153 | -22 409 | -44 440 | -19 858 |
| Pārskata gada peļņa | 15 279 | 24 084 | 18 110 | 18 130 | 26 991 | 6172 | 17 708 | 13 655 | 2265 | -8167 | 19 621 | 8961 | 26 669 | -26 547 | -44 447 | -19 908 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 3 | 4 | 3 | 4 | 4 | 3 | 3 | 4 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 19 260 | 5323 | 13 116 | 0 | 12 367 | 0 | 4082 | 20 942 | 9300 | 0 | 0 | 4800 | 0 | 13 967 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Limbažu rajona Salacas pagasta zemnieku saimniecība "TOBERKALNI"
Pārskats
Limbažu rajona Salacas pagasta zemnieku saimniecība "TOBERKALNI" (reģ. nr. 46601011146) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 1993. gadā un reģistrā ir jau 33 gadus. Juridiskā adrese: Limbažu nov., Salacgrīvas pag., "Toberkalni".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2167 €, par 77,2% mazāk nekā gadu iepriekš (9499 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 16,8% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 19 908 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 12 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 26 856 € un pašu kapitāls 26 806 € (99,8% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.