Limbažu rajona Pāles pagasta zemnieku saimniecība "LIEPLEJAS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2024
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 93 279 | 157 560 | 186 164 | 167 155 | 242 250 | 110 554 | 98 051 | 39 221 | 33 978 | 33 201 | 31 178 | 32 175 | 40 958 | 2245 | 84 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 74 072 | 79 330 | 110 756 | 120 888 | 150 296 | 114 499 | 99 486 | 29 427 | 16 604 | 12 326 | 8897 | 5968 | 3039 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 167 351 | 236 890 | 296 920 | 288 043 | 392 546 | 225 053 | 197 537 | 68 648 | 50 582 | 45 527 | 40 075 | 38 143 | 43 997 | 2245 | 84 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 78 069 | 150 594 | 203 899 | 221 476 | 268 097 | 91 164 | 89 671 | 70 927 | 70 629 | 65 768 | 64 507 | 66 980 | 62 591 | 72 849 | 68 965 |
| Ilgtermiņa saistības | 39 437 | 32 513 | 35 832 | 15 535 | 75 988 | 234 416 | 220 589 | 216 060 | 159 400 | 159 961 | 162 937 | 165 857 | 165 967 | 27 625 | 28 560 |
| Saistības kopā | 117 506 | 183 107 | 239 731 | 237 011 | 344 085 | 325 580 | 310 260 | 286 987 | 230 029 | 225 729 | 227 444 | 232 837 | 228 558 | 100 474 | 97 525 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -9673 | 3938 | 3406 | -6157 | -24 155 | -148 988 | -12 029 | -24 589 | 38 892 | -755 | -7167 | -7325 | 10 133 | 86 332 | 788 |
| Pašu kapitāls kopā | 49 845 | 53 783 | 57 189 | 51 032 | 48 461 | -100 527 | -112 723 | -218 339 | -179 447 | -180 202 | -187 369 | -194 694 | -184 561 | -98 229 | -97 441 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 77 193 | 81 329 | 119 431 | 90 369 | 90 926 | 34 570 | 15 908 | 4453 | 62 497 | 2644 | 295 | 1551 | 19 475 | 9728 | 245 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -9299 | 4578 | 3808 | -5469 | -15 988 | -145 830 | -12 029 | -24 589 | 38 892 | -748 | -7167 | -7325 | 10 133 | 86 334 | 788 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -9299 | 4578 | 3808 | -5469 | -23 179 | -148 988 | -12 029 | -24 589 | 38 892 | -748 | -7167 | -7325 | 10 133 | 86 332 | 788 |
| Pārskata gada peļņa | -9673 | 3938 | 3406 | -6157 | -24 155 | -148 988 | -12 029 | -24 589 | 38 892 | -755 | -7167 | -7325 | 10 133 | 86 332 | 788 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Limbažu rajona Pāles pagasta zemnieku saimniecība "LIEPLEJAS"
Pārskats
Limbažu rajona Pāles pagasta zemnieku saimniecība "LIEPLEJAS" (reģ. nr. 46601013005) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 1993. gadā un reģistrā ir jau 33 gadus. Juridiskā adrese: Limbažu nov., Pāles pag., "Lieplejas".
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 245 €, par 97,5% mazāk nekā gadu iepriekš (9728 €). No 2010. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 33,7% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2024). 2024. gada peļņa bija 788 € (322% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 6 no 15 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 245 €.
Jāņem vērā
2024. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-97 441 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.