Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LIMBAŽU CEĻI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
no pārskataDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2016–2025
| 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 3 207 821 | 2 286 079 | 3 464 949 | 3 004 545 | 6 576 879 | 7 060 853 | 7 872 662 | 5 781 806 | 6 114 001 | 10 428 480 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2 160 426 | 2 232 492 | 2 593 496 | 2 617 550 | 2 649 810 | 3 049 742 | 3 549 040 | 3 532 958 | 4 328 217 | 5 528 391 |
| Aktīvi kopā | 5 368 247 | 4 518 571 | 6 058 445 | 5 622 095 | 9 226 689 | 10 110 595 | 11 421 702 | 9 314 764 | 10 442 218 | 15 956 871 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2 487 229 | 1 127 274 | 2 988 516 | 1 395 492 | 2 614 337 | 2 868 709 | 3 067 969 | 1 564 931 | 1 557 719 | 2 217 692 |
| Ilgtermiņa saistības | 1 049 583 | 1 079 081 | 962 099 | 578 688 | 351 530 | 420 244 | 831 126 | 825 915 | 1 046 016 | 1 266 352 |
| Saistības kopā | 3 536 812 | 2 206 355 | 3 950 615 | 1 974 180 | 2 965 867 | 3 288 953 | 3 899 095 | 2 390 846 | 2 603 735 | 3 484 044 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 332 263 | 480 781 | 1 329 553 | 1 540 085 | 2 612 907 | 145 188 | 714 819 | -625 234 | 919 069 | 4 473 748 |
| Pašu kapitāls kopā | 1 831 435 | 2 312 216 | 2 107 830 | 3 647 915 | 6 260 822 | 6 821 642 | 7 522 607 | 6 883 518 | 7 788 733 | 12 248 627 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||
| Neto apgrozījums | 9 807 555 | 13 792 052 | 15 443 104 | 16 687 622 | 22 370 971 | 23 956 848 | 29 146 790 | 22 812 573 | 22 812 575 | 35 180 326 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 361 292 | 561 376 | 1 354 669 | 1 558 445 | 2 635 959 | 181 670 | 758 014 | -558 548 | 1 015 649 | 4 578 645 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 341 877 | 532 770 | 1 329 553 | 1 540 085 | 2 612 907 | 145 188 | 714 819 | -622 988 | 919 069 | 4 473 772 |
| Pārskata gada peļņa | 332 263 | 480 781 | 1 329 553 | 1 540 085 | 2 612 907 | 145 188 | 714 819 | -625 234 | 919 069 | 4 473 748 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||
| Darbinieki | 155 | 167 | 158 | 167 | 178 | 194 | 178 | 188 | 207 | 205 |
| Aprēķinātā dividende | 364 442 | 0 | 500 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LIMBAŽU CEĻI" — 0,01%
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LIMBAŽU CEĻI" — 0%
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LIMBAŽU CEĻI" — 0%
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LIMBAŽU CEĻI" — 0%
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LIMBAŽU CEĻI" — 0%
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LIMBAŽU CEĻI" — 0%
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LIMBAŽU CEĻI"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LIMBAŽU CEĻI" (reģ. nr. 46603000113) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1991. gadā un reģistrā ir jau 35 gadus. Juridiskā adrese: Limbažu nov., Limbaži, Mehanizācijas iela 3.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 35 180 326 €, par 54,2% vairāk nekā gadu iepriekš (22 812 575 €). No 2016. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 15,2% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2016–2025). 2025. gada peļņa bija 4 473 748 € (12,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 10 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 205 (gadu iepriekš 207). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 171 611 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 15 956 871 € un pašu kapitāls 12 248 627 € (76,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 4. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 16. Lielākā līdzdalība (99,9%): Ceļu būves firma SIA "BINDERS". Aktīvo Latvijas uzņēmumu skaits, kuros uzņēmums ir dalībnieks: 6.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.