Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NAMSAIMNIEKS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 370 257 | 750 672 | 587 916 | 575 332 | 572 667 | 661 293 | 792 835 | 912 522 | 991 141 | 994 259 | 1 064 840 | 1 313 069 | 1 351 458 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1 792 035 | 3 255 190 | 2 703 483 | 2 484 406 | 2 277 688 | 2 186 353 | 1 966 919 | 1 716 091 | 1 458 079 | 1 322 803 | 1 115 595 | 1 006 476 | 763 184 |
| Aktīvi kopā | 2 162 292 | 4 005 862 | 3 291 399 | 3 059 738 | 2 850 355 | 2 847 646 | 2 759 754 | 2 628 613 | 2 449 220 | 2 317 062 | 2 180 435 | 2 319 545 | 2 114 642 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 256 745 | 546 246 | 456 361 | 515 257 | 524 984 | 592 563 | 694 343 | 805 884 | 874 136 | 892 216 | 934 118 | 1 096 425 | 1 066 424 |
| Ilgtermiņa saistības | 1 481 057 | 2 765 116 | 2 219 517 | 1 989 053 | 1 819 111 | 1 727 570 | 1 536 288 | 1 321 561 | 1 095 463 | 991 086 | 785 272 | 676 803 | 437 573 |
| Saistības kopā | 1 737 802 | 3 311 362 | 2 675 878 | 2 504 310 | 2 344 095 | 2 320 133 | 2 230 631 | 2 127 445 | 1 969 599 | 1 883 302 | 1 719 390 | 1 773 228 | 1 503 997 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 82 112 | 135 433 | -67 192 | -54 867 | -49 168 | 21 253 | 1610 | -27 955 | -21 547 | -45 861 | 27 284 | 74 676 | 64 328 |
| Pašu kapitāls kopā | 417 721 | 672 881 | 590 189 | 555 428 | 506 260 | 527 513 | 529 123 | 501 168 | 479 621 | 433 760 | 461 045 | 546 317 | 610 645 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 1 044 208 | 1 408 786 | 1 616 092 | 859 091 | 920 356 | 909 791 | 871 070 | 848 489 | 824 287 | 388 665 | 467 221 | 514 714 | 552 228 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 151 346 | 234 778 | 30 266 | 26 750 | 24 845 | 90 640 | 66 296 | 30 031 | 29 283 | 120 | 93 426 | 141 180 | 112 363 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 98 055 | 162 219 | -65 581 | -54 867 | -49 168 | 21 283 | 1705 | -27 898 | -20 139 | -45 830 | 27 331 | 75 131 | 65 119 |
| Pārskata gada peļņa | 82 112 | 135 433 | -67 192 | -54 867 | -49 168 | 21 253 | 1610 | -27 955 | -21 547 | -45 861 | 27 284 | 74 676 | 64 328 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 30 | 30 | 34 | 33 | 32 | 31 | 27 | 27 | 27 | 24 | 21 | 18 | 19 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 56 915 | 15 500 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NAMSAIMNIEKS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NAMSAIMNIEKS" (reģ. nr. 46603000240) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1991. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Limbažu nov., Limbaži, Ezeru iela 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 552 228 €, par 7,3% vairāk nekā gadu iepriekš (514 714 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 5,2% gadā. 2025. gada peļņa bija 64 328 € (11,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 7 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 19 (gadu iepriekš 18). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 29 065 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 2 114 642 € un pašu kapitāls 610 645 € (28,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Limbažu novada pašvaldība.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.